1596
1578

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1546

همه ترقی کردن غیر.... 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم هزاران بار شکرت که مامان شدم وتا حالا نینی ام رو صحیح وسالم حفظ کردی، عزیزم لطفا نینی ام رو زیبا و سالم و صالح وبا اعتماد بنفس بزار تو بغلم وبه موقع بدنیا بیاد یک دنیا سپاس گزارم 😘خانما لطفا برای سلامتی نینی ام وبه موقع به دنیا اومدنش یک صلوات بفرستین ممنون 
1432

کاش منم اونجا بودم کریسمس دوست

دخترم حاصل عشقمونه عشقی که شعله هاش هرروز بیشتر از قبل شعله ور تر میشه ...خوش اومدی دخترم تو بهترین هدیه ی خداوندی .....دوست دارم عشقم... دوست دارم دخترم 😘😘😘
ایران قربونه روسیه بره

😑 باع 

خودتو مقامات بالا فداش بشید همچین دورش بگردید چکار ایران داری

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   
1563
1579