2410
2553
عنوان

همه ی موهایم را به خاطر تو کوتاه کردم...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2899 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای بفروشی ؟

بفروشه؟؟

مگه مو  خریدنیه؟

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2720
بفروشه؟؟ مگه مو  خریدنیه؟

اره ، 

سالن ها میخرن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
اره ،  سالن ها میخرن

جدی؟؟؟ باهاش چیکار میکنن؟؟؟

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2714

ولی من واقعا موهامو زدم اونم چجور کج وکوله باعصبانیت..یه بارتو دعوا شوهرم .کنترلشو ازدست داد واز موهام که دم اسبی بسته بودگرفت .منم درد زیادی کشیدم .بعدش بلافاصله جلوی چشماش با گریه وجیغ قیچی گذاشتم وازته زدم .خودش مات ومبهوت مونده بود.وتا ساعت ها گیج بود.خیلی گریه کردم .وقتی اینکارو میکردم .بعدها بهم گفت .هیچوقت اون کارت یادم نمیره..واقعا باورم نمیشد..😔😔😔

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!

من نیز هم 😁😁

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
جدی؟؟؟ باهاش چیکار میکنن؟؟؟

برا شنیون ، دقیقا نمیدونم

برا مو مصنوعی و ...😅

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
من نیز هم 😁😁

چطووووری دلت اومد اینو کوتاه کنییییی

چطووووری دلت اومد اینو کوتاه کنییییی

خب الانم که کوتاه شده دوسشون دارم 😍

بلند میشه 😀

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2706