2726
عنوان

همه ی موهایم را به خاطر تو کوتاه کردم...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2913 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی به ریشه رسیده بودکه اینجوری زدی

واااای پروفایلت 

انرژی مثبت میده ب ادم😂😂😂

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
یعنی به ریشه رسیده بودکه اینجوری زدی

نه کلا خسته م کرده بود سخت بود مراقبت ازش

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2728

منم موهام روباسنم میومد 

شهریور کوتاه و مصریشون کردم😕😐😬

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
چجوری بافتی بعد کوتاه کردی

خوده آرایشگر بافت بعد تا روی گردنم کوتاه کرد بهش مدل داد

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
اگر خریدار باشه چرا که نه 😂

موهای منم ارایشگره  بافت  کوتاه کرد  برداشت برا خودش😐منم خر زبونمو خورده بود  نگفتم بده بهم  تازه  ۲۰ تومن پول کوتاهی ام گرف خیر ندیده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706