2410
2553
عنوان

خانومااا میشه بیایین...

84 بازدید | 17 پست

من پنج شش ماهه که اصلا خوصله ی به خودم رسیدنو ندارم ...

هی به خودم نهیب میزنم ولی اصلا نمیشه که نمیشه دست و دلم نمیره فقط حمام و نظافت شخصی رو انجام میدم دیگه هیچی چهار پنج کیلو هم چاق شدم و سع ماهه که باشگاهو ول کردم 

خیلی خسته شدم نه این وضعیتو دوست دارم نه دست و دلم میره😐😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین خودمو تو اینه میبینم بدم میاد ،انگار چهره ی کدر ،غمگین  دارم مشکل خاصی هم خداروشکر ندارم ه ...

عزیزم پول داشته باشی همه کارمیتونی انجام بدی وقتی نباشه مجبوریم با این وضع پیش بریم

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم
2720
عزیزم پول داشته باشی همه کارمیتونی انجام بدی وقتی نباشه مجبوریم با این وضع پیش بریم

باشکاهمو بخاطر این ترک کردم که اونحا همه خانوما شیک و پیک هستن هر بار یع مدل لباس ورزشی،همه کاشت ناخن و مژه

باشکاهمو بخاطر این ترک کردم که اونحا همه خانوما شیک و پیک هستن هر بار یع مدل لباس ورزشی،همه کاشت ناخ ...

اره دیگه پولشو دارن ادم روش نمیشه

2714
اره دیگه پولشو دارن ادم روش نمیشه

نمیدونم باید چیکار کنم ،یع مدت خودم سرکار میرفتم پول در ماوردم خرج خودمو زندگیمون میکردم

طفلکی شوهرم تا ده شب سرکاره دلم براش خیلی میسوزه اشک تو چشام جمع شده بخدااا،ما خانواده فقیری نیستیم هاا...ولی خرج خیلی زیاد و گرونه

نمیدونم باید چیکار کنم ،یع مدت خودم سرکار میرفتم پول در ماوردم خرج خودمو زندگیمون میکردم طفلکی شوهر ...

اتفاقا شوهره منم هرچی کارمیکنه خرج خوردوخوراکو کرایه خونه میشه . تا ب این نتیجه رسیدم منم برم سره کار اما کاره خوب پیدانمیشه یاحقوقاکمه یاتایم کاری بالاس . اماهرجورشده بایدگلیم خودمونو ازاب بکشیم بیرون .به نظرم شناهم یه کاره خوب پیداکن پس انداز کن 

اتفاقا شوهره منم هرچی کارمیکنه خرج خوردوخوراکو کرایه خونه میشه . تا ب این نتیجه رسیدم منم برم سره کا ...

اره دنبالشم،چون دخترم هم بزرگ شده نیازی به من نداره تو خونه از نظر رسیدگی

اره دنبالشم،چون دخترم هم بزرگ شده نیازی به من نداره تو خونه از نظر رسیدگی

اینکه خیلی خوبه خاهرشوهره منم میره سرکار باور کن بابرج ۱۲۰۰ تونسته ۱۰۰ تومن پس اندازکنه .

2706