2410
2553
عنوان

توروخدا بگید چکار کنم

213 بازدید | 14 پست

سلام من پشت کنکوریم خیلی درسم خوب بود ولی مدتیه درس نمیخونم چون وقتی بچه بودم عفونت داشتم خودمو می خاروندم نمیدونستم بکارتی وجود داره یا نداره تورو خدا بگید چکار کنم افسردگی گرفتم دکتر هم رفتم گفت مشکل نداری  خونریزی شدید داری پیش ماما هم رفتم خیلی بد باهام برخورد کرد بعدش گفت حلقویه ساده اما گفت خونریزی داره مگه میشه حلقوی خونریزی داشته باشه خلاصه حالت افسردگی بهم دست داده نمیتونم درس بخونم چون خودم میبینم اصلا چیزی که اونا گفتن نیست جدا شدگی داره و حالت حلقوی هم داره خیلی میترسم کنکور دارم بگید چکار کنم میترسم بعدا آبروم بره من کاری نکردم چرا دخترا اینقدر بدبختن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه با خارش دادن بندو آب میدن بابا حساس شدی الکی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720

الان که نت داری..من پانزده سال این توهمات رو داشتم!

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

اصلا خودتو درگیر این فکرا نکن..

اونقدر باید موفق باشی که با هزاران مشکل هم که داشته باشی هزاران نفر از خداشون باشه حتی باهات حرف بزنن..

پس الان تمرکزت رو بذار روی درس و اینده ات ..

هر چند بودن یا نبودن هایمن هیچ مزیتی برای کسی نیست.. 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
مرسی از روحیه که میدین بخدا شبا هم خوابشو میبینم

منم اون دوران تجرد این فکر و خیالها رو میکردم .. ولی بعد ازدواج فهمیدم واقعا توهم بوده 

تو هم اینقدر روی این موصوع فکر نکن.. به فکر اینده ای باش که میتونی با درس خوندن بسازی و این فکر ها باعث تباهی روزهای خوبی که پیش رو داری میشه

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2714
اصلا خودتو درگیر این فکرا نکن.. اونقدر باید موفق باشی که با هزاران مشکل هم که داشته باشی هزاران نفر ...

اره .تا میرم درس بخونم همش این میاد تو ذهنم تمرکزمو میگیره

مرسی از روحیه که میدین بخدا شبا هم خوابشو میبینم

اتفاقی نمیفته. پسره از خداش باشه تو رو بخواد. خودت رو دست کم نگیر. یه نفر می گفت پدر و برادرش بهش تجاوز می کردن و رفت دکتر و دکتر گفت پرده داری. نگران نباش. با خاروندن پاره نمیشه که.

همه این توهمارو داشتن

بشین درستو بخون 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706