1600
1541
عنوان

شماها هم آیا مثل منین؟؟

172 بازدید | 21 پست

که تا قبل اومدن شوهرتون خونه مرتب غذا رو گاز و بچتون تمیز و مرتب کنین؟؟ 

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

و انگار نه انگار که از صبح چه به روزگارمون اومده. من خیلی خستم

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...
اگه نکنی شوهرت جیزی میگه؟ یا خودت میخوای؟

بله غر میزنه

8
خونه تمیزه بچه تمیز خودمو شام موندیم😂 موتور وصل نکردم ب خودم که

😊😊

اگ همیشه به تمیز و مرتب بودن خونه عادتش بدی انتظارش میره بالا اونوقت همیشه انتظار داره غذا آماده باشه خونه تمیز باشه لباسا اتو شده باشه بچه ها مرتب باشن به خودتم برسی بعدشم نگی خسته ام چون وظیفت میشه همه اینا

1403

گاهی بله ولی هر وقت هم نتونستم تمیز نمیکنم تا فرداش حتی 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم هزاران بار شکرت که مامان شدم وتا حالا نینی ام رو صحیح وسالم حفظ کردی، عزیزم لطفا نینی ام رو زیبا و سالم و صالح وبا اعتماد بنفس بزار تو بغلم وبه موقع بدنیا بیاد یک دنیا سپاس گزارم 😘خانما لطفا برای سلامتی نینی ام وبه موقع به دنیا اومدنش یک صلوات بفرستین ممنون 

نه من الان اصلا حوصله ندارم ظرفامم نشستم الانم شوهرم میاد

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
1578