2703
2713
عنوان

تخمدان پلی کیستیک

462 بازدید | 95 پست

خیلی ناراحتم همین الان از دکتر اومدم خونه گفت تنبلی تخمدانداری و تخمدانپلی کیستیک ...گفت فعلا نمیتونی باردار شی,آمپول داد که پریود شم.خیلیپریودم نامنظمه...بچه ها چی بخورم درست شم...اصلاامیدی به بارداری هست؟؟؟

با اجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3594291/چله-سوره-مریم-برای-بارداری

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بلی بابا

من دو تا دارم دیگه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2720

منم دقیقا مث توبودم.ورزش کن همش بروعطاری دارو گیاهی میده خوب میشن .منم داروی گیاهی خوردم قرص متفورمینم دکتردادمیخوردم ورزشم میکردم خوب شدم وباردارشدم .

دخترم معجزه ی زندگیمه.مرسی خداجون  

من پلی کیستیک بودم ماه دوم اقدام باردار شدم 

چون از ۱۶سالگی که فهمیدم دائم ورزش میکردم 

شماهم یه ورزش رو همیشه انجام بده و مهم تر از همه اینکه اصلا جاق نشو 

هرجی بیشتر چاق شی دیر تر پریود میشی

2714

همه دارن الان ولی خب درده بدیه ب تاخیر میوفته ولی خب نازایی نمیاره طول میکشه تحت درمان باش حتما

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

منم تخمدانم پلی کیستیکه یکساله اقدامم باردارنشدم پوره شدم از انتظار😭😕حالا یه یکماهیه ورزش ورژیموشروع کردم میگن کاهش وزن و ورزش خیلی مفیده واسش

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
من پلی کیستیک بودم ماه دوم اقدام باردار شدم  چون از ۱۶سالگی که فهمیدم دائم ورزش میکردم  ...

من باشگاه میرفتم ولی سه ماهه ول کردم.زمانی هم که ورزش میکردم بازم پری نامنظم بودامانمیدونستم تنبلی تخمدان دارم.....

چیکار میکنی؟

هیچکار..دارو خوردم ...باردار شدم..همین.

بی استرس باش

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706