2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عب نداره عزیزم  عوضش پیشته کلی لذت داره بچه😍 اگه درس ادم سخت باشه اره اذیتم میشه ولی میگ ...

فعلا تو مرخصی شیردهی هستم از بهمن ماه می رم

ولی نگرانم نتونم در کنار کار خونه و دخترم،درسم رو بخونم

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
منم یکم میترسم ولی نه زیاد تا ساعت 1 که باهم پیام بازی میکنیم بعدشم یواش یواش خوابم میبره

نه من خیلی میترسم 

الانم شبایی که تو خوابگاه تو اتاق تنهام اونو دیوونه میکنم انقد میگم میترسم هی میگه خب بزار بیام بیارمت

2728
براش یه پرستاری چیزی بگیر 

نه نمیتونم بچمو دست غریبه بسپارم

آهااااااااااای حسسود،از خدا نمیخوام کورت کنه گناه داری میخوام دوتا چشم اضافه بهت بده تا بیشتر دق کنی😝😝😝😝 ،
نه من خیلی میترسم  الانم شبایی که تو خوابگاه تو اتاق تنهام اونو دیوونه میکنم انقد میگم میترسم ...

عادت میکنی با گوشیت سرگرم شو بعدش چشات خسته میشه میخوابی من فقط 2 شب شبکاری داره ولی خب بالاخره آدم یکم میترسه منم شوهرم تازه رفته سرکار وگرنه یه مدت بره عادت میکنم

همه کسم دخترم❤
عادت میکنی با گوشیت سرگرم شو بعدش چشات خسته میشه میخوابی من فقط 2 شب شبکاری داره ولی خب بالاخره آدم ...

نه با گوشیم کار میکنم حتی باهاشم حرف میزنم ولی همش حس میکنم الان ارواح میان سراغم از در صدا میاد از دیوار صدا میاد 

برا من معلوم نیست چی بشه تا جایی که بشه شیفتاشو با خودم هماهنگ میکنم ولی قطعا نمیشه یه سری وقتا تنها میمونم 

و من یه ادم خیلی ترسوئم

2706