2726
عنوان

روزاولی ک باشگاه رفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 31 پست
صورتم  کلا قرمز شد بعد کبود اخرشم زرد تنگی نفس گرفتم از همه حرکتا جا می موندم اختیار پام نداشتم ...

شوخی میکنی؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه باشگاه شماچ ورزشی میرین

ترکیبی. یه روز استپ و ایروبیک یه روز پیلاتس و بدنسازی یه روز دمبل و کش و چوب 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
شوخی میکنی؟

نه ب خدا شوخیم کجا بود وزنم سنگین بود دست و پا تپلی در حالت عادی هم رونام ب هم ساییده می شد اصلا پاهام بالا نمیومد که حرکات بزنم 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2728

من کلن هر جا میرم سعی میکنم ازین جور دوستیا فاصله بگیرم .یک اینکه شانس ندارم میبینی قصد تیغ زدن دارن یا 

آخرش بد از آب در میاد ..۲ معلوم نیس آدم بدیه خوبیه 

..دوستی در اینکه تو سالن باشگاه همو ببینن یه بگی بخندی خوبه .وقتی از اونجا خارج شدی فکن اصلن نبوده 

این روزا ۹۵ درصد مردم گرگ هستن

منم هر با  باشگاه رفتم دوستی نداشتم. ولی از مربی ها اصلا خوشم نمیاد.من که هر بار  رفتم کل ...

چرا تحقیر ؟

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

من تی ار ایکس میرم . روز اول حس میکردم همه دارن نگام میکنن 😅😅 دوست هم ندارم کلا مربیمون میگه رو حرکتا تمرکز کنید زیاد حرف نزنید در حد یه سلام و دو سه تا جمله حرف زدن هستیم . بعدشم تا دو هفته بدن درد شدید ولی بعد دیگه رفع شد . ولی از طرفی خیلی هیجان داشتم احساس انرژی و سرزندگی میکردم چون مدتها بود دوست داشتم برم باشگاه جور نمیشد برام

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نه ب خدا شوخیم کجا بود وزنم سنگین بود دست و پا تپلی در حالت عادی هم رونام ب هم ساییده می شد اصلا پاه ...

حالا لاغر شدی؟ وزن زیاد هم برا سلامتی ضرر داره خب

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اونموقع که تپل بودم مربی بهم گفت .خجالت نمیکشی با این سن انقد چاقی.20سالم بود 72کیلو بودم با قد 167

وا چاق نبودی که دو سه کیلو اصافه داشتی پس من چی که با قد ۱۶۰ ۸۳ بودم

حالا لاغر شدی؟ وزن زیاد هم برا سلامتی ضرر داره خب

کمی شدم ولی هنوزم چاقم و اصافه دارم

کمی شدم ولی هنوزم چاقم و اصافه دارم

چند کیلویی؟

2706