1600
1480
عنوان

روزاولی ک باشگاه رفتین

282 بازدید | 31 پست

تجــاربـ شماااولین روزی ک رفــتید بـاشــگاهـ....

چی بود؟من خودم کل بدنم قرمزشده بود ازخجالــتـ و دوستی نــداشتم  

من میتونم وزن فعلی ۸۸ وزنی که بهش میرسم ۸۰

سالها میرم باشگاه و دوستی ندارم 

خجالت نداره

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

م ن هرجا کلاس میرم دوستی ندارم برامم مهم نیس 

یکم دست و پام گره میخوره توی هم وقتی اولین بار رفتم یا بعد از چند وقت میرم 😊😂😂😂😂

معمار ؛ طراح داخلی ؛ دکوراتیو هستم . سوالی داشتین توی تاپیک از توسکا بپرسید مطرح کنید جواب میدم حتمن ! 

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522
سالها میرم باشگاه و دوستی ندارم  خجالت نداره

دقیقا... من سالها میرفتم و همه باهم دوست بودیم معرکه بود اون روزا.. حالا هرکی سی خودش هس اینجایی ک میرم دوستی ندارم و قصد دوستی ام ندارم. 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
امروز بود. خیلی خوب بود حال کردم. بعد چند سال اسیری و حس برده بودن موفق شدم راضیش کنم برم باشگاه و ح ...

خیلی خوبه باشگاه شماچ ورزشی میرین

من میتونم وزن فعلی ۸۸ وزنی که بهش میرسم ۸۰
8
واقعا دوستی ندارین؟؟؟

اره. کسایی ک گروهی و با دوستاشون میان اکثرا مشغول حرف و بگو بخندن. 

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂

صورتم  کلا قرمز شد بعد کبود اخرشم زرد تنگی نفس گرفتم از همه حرکتا جا می موندم اختیار پام نداشتم تعادل نداشتم نفس نفس شدید می زدم از باشگاه اومدم بیرون سرم گیج می رفت تلو تلو می خوردم تا یک هفته بدن درد شدید داشتم و دلم ب حال معتادا می سوخت چهار دست و پا می رفتم دستشویی هم اصلا نمی تونستم بشینم از در و دیوار کمک می گرفتم یک جاهایی از بدنم درد می کرد که قبلا اصلا از وجودشون اطلاع نداشتم

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
دقیقا... من سالها میرفتم و همه باهم دوست بودیم معرکه بود اون روزا.. حالا هرکی سی خودش هس اینجایی ک م ...

تنها ادم راحت تر ور زش میکنه. اونجوری ادم حواسش ب دوست و حرفه 

1563
شوخی میکنی؟

نه ب خدا شوخیم کجا بود وزنم سنگین بود دست و پا تپلی در حالت عادی هم رونام ب هم ساییده می شد اصلا پاهام بالا نمیومد که حرکات بزنم 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

من کلن هر جا میرم سعی میکنم ازین جور دوستیا فاصله بگیرم .یک اینکه شانس ندارم میبینی قصد تیغ زدن دارن یا 

آخرش بد از آب در میاد ..۲ معلوم نیس آدم بدیه خوبیه 

..دوستی در اینکه تو سالن باشگاه همو ببینن یه بگی بخندی خوبه .وقتی از اونجا خارج شدی فکن اصلن نبوده 

این روزا ۹۵ درصد مردم گرگ هستن

1578