2726
عنوان

ازعجیب ترین چیزایی خوندید توسایت

8802 بازدید | 304 پست

من خودم یبارخوندم ی خانمه تاپیک زده بود شوهرم جیر جیرک گرفته تو چ موادی بزارم ک خوش مزه بشه بخورریم 🤮

دردهاتو دورت نچین ک دیواربشن زیرپات بچین ک پله بشن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی از کاربراس برام خیلی عجیب و یجوریه ازش خوشم نمیاد 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

میگفت حامله بوده گن میبسته که شکمش پیدا نباشه😂😂😂😂

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓

یه خانومی دیشب فک کنم پی پی سگ دود کرده بود تو خونش واسه باطلی طلسم😐😐😐😐

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

یکی بود رفته بود واسه پدر شوهرش زن گرفته بود بعد شوهرشم جبران کرده بود اخرش اومده بود مظلوم نمایی😐میگفت این حقم نیس

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

لطفا لایک

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
2706