2733
2734
عنوان

پسر خاستگارم کنارمه

921 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من در حال آشنایی با آقایی خستم که یه پسر 8ساله دارن از عصر پسرش پیش منه بخواست خودم جهت اشنایی بیشتر بنظر شما سوال خاصی هست از بچه بپرسم یا. به چی دقت کنم

شرایط خواستگارت فوق العادس؟ فقط در این صورت ارزششو داره

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازش هیچی نپرس چون اون الان یه ضبط صوت برای باباشه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

چند سالته

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738

از عصبانیت های باباش بپرس غیرمستفیم

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین چیا دوست داره بخوره تفریح چی دوست داره 

فعلا فقط باید بهش نزدیک شی سوال نپرس خسته میشه

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
منظور از فوق العاده چیه؟ عزیزم

یعنی صد درصد ملاک های تو و خانوادتو داره؟ از نظر شخصیتی هم ادم مورد اعتمادی باشه و ... از باقی خواستگارا باید باقی شرایطش سر تر باشه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706