2726
عنوان

ضایع ترین ســــوتــــــــی

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 21 پست

من یه جوک فرستادم تو گروه خانوادگی خیلی وقت پیش بعد اصلا به محتواش دقت نکردم یه خورده که گذشت رفتم دیدم حتی پسر عمم هم که سالی یبار ان نمیشه برگشته گفته این چیه که گذلشتی و چه حرفیه

نگو محتوای جوک این بوده که مخاطبا گوسفندن

با اون حرکتشون بهم ثابت شد که واقعا گوسفندن😒😒من بچه یه جوک فرستادم اون قدر حرف مفت ژدن بعد زن عمون عکس سک سی گذاشت همه سوکت کردن فقط کم نونده بود به به چه چه کنن براش

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مال من سوتی نبود ی دست پاچلفتی بازی بود ک هنوزم بعد چن سال یلدم می افته خجالت میکشمم ی روز پاییز غروب بارون می اومد در حد تیم ملی اونجا ک وایساده بودیم واسه تاکسی خ اصلی بور ک چون ی طرفه بود تاکسیا از ی فرعی می پیچیدن همه نبش اون فرعی بودن تا ی ماشین وای میساد همه میپردن توش منم ک تو این کارا بی دست و پام هوا اکه روشن بود و بارونی نبود وای میسادم همه برن ولی خواستم زرنگ بازی در ارم ی پراید نیش ترمز زد منم داخلش و ن نگاه کردم ن دیده میشد تو تاریکی و بازون پریدم رو صندلی عقب ب خیال اینکه خالیه رفتم تع ک بقیه هم بشینن یهو دیدم نشستم بغل یکی واااییی ی مرده بود😢😢😢😢 نگو اون گوشه ته نشیته کتشم مشکی خواستم از خجالت پیاده شم دیدم ی پسره سوار شده من موندم وسط دو تا مرد و تا برسم ب مسیرم فقط خودمو فحش میدادم و عرق میریختم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

تاندون پای خالم پاره شده بود

شوهرش برده بودش بیمارستان کسی نمیدونست،بعدشوهرش زنگ زدگوشی مامانم من برداشتم،خوته بابابزرگم بودیم یه عالمهههه آدم نشسته بود شوهرخالم گفت مانمیتونیم بیایم عذرخواهی کن بگو تاندون پای خاله پاره شده باید بیمارستان باشیم

بابابزرگم پرسیدچیشده گفتم ک ا ن د و م پای خاله پاره شده بردنش بیمارستان😂😂😐😐

2728