1676
1605
عنوان

ضایع ترین ســــوتــــــــی

247 بازدید | 21 پست

ضایعـــ ترین سوتی ک دوستــ داشتین ابـ بشـین برین توزمـــیــنــــ...

من این سوتی ماله ی بنده خداییــه

ی بنده خدا میره لوازم تحریر نمیدوسته اسم پانچ چیه!گفته چیز سٔـوراخ کن دارین !بعدهمشون مردن ازخنده

من میتونم وزن فعلی ۸۸ وزنی که بهش میرسم ۸۰

😂😂😂😂✌

دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3593561/حاظر-جوابای-محترم?postId=115257136

اینجا من سوتی دادم کل تاپیک رفت هوا

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

چند شب پیش تولد امام حسن عسگری یهو گفتم عه امام حسن عسگری هم آذر ماهی 😂😂😂 ملت تشنج زدن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1668

ی روز یکی از همسایه هامون رفته قصابی می‌خواسته کلاس بزاره اونم گفته آقا دنبه دارین بالا د علامت الف بزارین...مرده هم گفته نه نداریم زدن زیر خنده میگه انقد خجالت کشیدم ک نگو سریع اومده بیرون

عشق مامان ۹۸/۱۰/۲۳اومد بغلم خوش اومدی پسرکوچولوی مامانی ..‌خدایا شکرت

من یه جوک فرستادم تو گروه خانوادگی خیلی وقت پیش بعد اصلا به محتواش دقت نکردم یه خورده که گذشت رفتم دیدم حتی پسر عمم هم که سالی یبار ان نمیشه برگشته گفته این چیه که گذلشتی و چه حرفیه

نگو محتوای جوک این بوده که مخاطبا گوسفندن

با اون حرکتشون بهم ثابت شد که واقعا گوسفندن😒😒من بچه یه جوک فرستادم اون قدر حرف مفت ژدن بعد زن عمون عکس سک سی گذاشت همه سوکت کردن فقط کم نونده بود به به چه چه کنن براش

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇

وای مال من سوتی نبود ی دست پاچلفتی بازی بود ک هنوزم بعد چن سال یلدم می افته خجالت میکشمم ی روز پاییز غروب بارون می اومد در حد تیم ملی اونجا ک وایساده بودیم واسه تاکسی خ اصلی بور ک چون ی طرفه بود تاکسیا از ی فرعی می پیچیدن همه نبش اون فرعی بودن تا ی ماشین وای میساد همه میپردن توش منم ک تو این کارا بی دست و پام هوا اکه روشن بود و بارونی نبود وای میسادم همه برن ولی خواستم زرنگ بازی در ارم ی پراید نیش ترمز زد منم داخلش و ن نگاه کردم ن دیده میشد تو تاریکی و بازون پریدم رو صندلی عقب ب خیال اینکه خالیه رفتم تع ک بقیه هم بشینن یهو دیدم نشستم بغل یکی واااییی ی مرده بود😢😢😢😢 نگو اون گوشه ته نشیته کتشم مشکی خواستم از خجالت پیاده شم دیدم ی پسره سوار شده من موندم وسط دو تا مرد و تا برسم ب مسیرم فقط خودمو فحش میدادم و عرق میریختم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

تاندون پای خالم پاره شده بود

شوهرش برده بودش بیمارستان کسی نمیدونست،بعدشوهرش زنگ زدگوشی مامانم من برداشتم،خوته بابابزرگم بودیم یه عالمهههه آدم نشسته بود شوهرخالم گفت مانمیتونیم بیایم عذرخواهی کن بگو تاندون پای خاله پاره شده باید بیمارستان باشیم

بابابزرگم پرسیدچیشده گفتم ک ا ن د و م پای خاله پاره شده بردنش بیمارستان😂😂😐😐

یکباررفته بودم دکتر .دکتردستشودراز کرد که ، ک دفترچمو بدم دست دادم ، دکترم غش کردمنم هم(ازقول دوستم)

من میتونم وزن فعلی ۸۸ وزنی که بهش میرسم ۸۰
1651