2733
2734
عنوان

وزن جنین... خواهشن بیاین

144 بازدید | 25 پست

خانوما من توی هفته ی ۲۲  دکتر گف وزن کوچولوم ۲۷۰ گرمه  ولی توی نت نگا کردم باید ۴۵۰ گرم باشه  ولی دکتر گف  عادیه     اخه خیلی کوچیکه

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البته نوشته جنین ۱۹ هفته   ولی خودم ۲۲ هفته ام    عادیه؟؟

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2731
البته نوشته جنین ۱۹ هفته   ولی خودم ۲۲ هفته ام    عادیه؟؟

نه عادی نیست،سونوبراساس رشدبچه هفته روتعیین میکنه وزتش خیلی کمه واسه همین دوهفته کمترزده،حتما سونو روببر دکترت وبهش ازنگرانیت بگو تابررسی کنن من۲۲هفته رفتم۴۱۰گرم بود سونوگفت یه ذره کمه کلی نگران بودم چیزهایی که وزنو اضافه میکنن دارم میخورم مال شما خیلی کمه

کمه من ۲۳ هفته سونو رفتم بیشتربود

اره نگرانم  خییلی کمه  ولی دکتر گف عادیه   من اون لحظه نمیدونستم چقد باید باشع  الان نگا کردم دیدم باید حداقل ۳۵۰ به بالا باشه  این ۲۷۰  چیکار کنم؟؟؟

نه عادی نیست،سونوبراساس رشدبچه هفته روتعیین میکنه وزتش خیلی کمه واسه همین دوهفته کمترزده،حتما سونو ر ...

اوهوم حتما میگم بهش

2738

استارتر همینجا سرچ کن ببین اوناییکه جنینشون کم وزن بوده ایرادازکجابوده وچیا خوردن با اطلاعات برو پیش دکترا تامجبورشه پیگیری کنه،دکترا واقعا الکی خوش شدن یا یه دکترمعتبروخوب زنان برو

الان زیاد مهم نیس ولی تامیتونی چیزای مقوی بخور

خیلی ریزه آخه😭😢

استارتر همینجا سرچ کن ببین اوناییکه جنینشون کم وزن بوده ایرادازکجابوده وچیا خوردن با اطلاعات برو پیش ...

چی سرچ کنم؟؟چی بنویسم میاره؟؟

2706