1600
1480
عنوان

چرا دیگه جوابمو نداد

146 بازدید | 22 پست

سلام من یکی از دوستام با پسر عموم دوست شده بودن بعد دوستم عکس و شماره و همه چیز بهش داده بود 

یه دفعه دعوا میکنن پسر عموم عصبی میشه رو عصبانیت میگه من عکساتو پخش میکنم 

دوستمم وقتی اینو میفهمید هی زنگ میزد به من تروخدا یه کاری واسه من بکن نذار پسر عموت عکسا رو پخش کنه 

دفعه آخر زنگ زد بهم اینا رو گفت 

بعدش گفت من نت ندارم پسر عموت اگه راضی شد بهم اس ام اس بده جوابشو بهم بگو 

منم گفتم باشه 

که پسر عموم گفت باو من رو عصبانیت این حرفو زدم و تموم شد 

من پیامک دادم بهش گفتم اره نگران نباش اون با عکسات کاری نداره 

بعد تشکر کرد و رفت 

قبل اینکه به من بگه نت نداره من تو واتساپ و تل گرام بهش پیام دادم اسکرین هم فرستادم که دیگه کامل از نگرانی در بیاد 

چند روز بعدش که نت خریده بود پیام منو سین نمیکرد 

چرا به نظرتون؟ 

من فقط اسکرین فرستاده بودم 

بعدشم دیگه جوابمو نداد 

نه تو تل گرام 

نه تو واتساپ 

نیازی به شرح آرزو نیس خدایا🍃همان همیشگی😍♥️🥀

مرده

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
8

همون موقع ک بت گفت بود باید بش میگفتی ب من چه عزیزم مگه وقتی دوست شدی عشق و حال کردی از من پرسیدی الانم خودت بش بگو و نمیگفتی و تمام سینم نکرد ک نکرد ب جهنم اخر یکی دیگه پیدا میشه ک عکساشو پخش کنه قشنگ بسوزونتش

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
خوب بخاطر پسرعموت دیگه.درسته تو در حق دوستت خوبی کردی ولی حالا که ماجرا به خیر وخوشی گذشته.باتو هم ق ...

وااااا چه آدم هایی پیدا میشن 

من چکارم

از من ؟  باو من که دیگه مشکلشو حل کردم

یعنی چی مشکلشو حل کردم؟؟😐باید یه کاری میکردی پسر عموت شخصا ازش عذرخواهی کنه

ماورای باورهای ما💜ماورای بودنها و نبودنها💜انجا دشتی است💜فراسوی اندیشه های راست و چپ💜انجا تورا خواهم دید💜💜💜💜💜💜💜💜
یعنی چی مشکلشو حل کردم؟؟😐باید یه کاری میکردی پسر عموت شخصا ازش عذرخواهی کنه

ببخشید دیگه این در توان من نبود شرمنده 

1403
وااااا چه آدم هایی پیدا میشن  من چکارم

اها دوست بودن؟؟خوب پس تو تقصیری نداری

ماورای باورهای ما💜ماورای بودنها و نبودنها💜انجا دشتی است💜فراسوی اندیشه های راست و چپ💜انجا تورا خواهم دید💜💜💜💜💜💜💜💜
همون موقع ک بت گفت بود باید بش میگفتی ب من چه عزیزم مگه وقتی دوست شدی عشق و حال کردی از من پرسیدی ال ...

اره والا 

تازه دفعه اولشم نبودااااااااااااااااا  

چند دفعه از این کارا واسش کرده بودم 

اره والا  تازه دفعه اولشم نبودااااااااااااااااا   چند دفعه از این کارا واسش کرده بودم&nb ...

نکن خواهر من برات دردسر میشه من خودم کشیدم ک میگم من عقد بودم دختره با پسر عمم بود ی جا وا داده بود من جمش کردم بعد پیش پسر عمم گفته بود از همون اول میدونستم فلانی چشش پی رابطه ماست و کلی حرف دیگه یک دعوایی بین من و نامزدم و پسر عمم راه انداخت ک نگو

خودتو تو دردسر ننداز

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
1578