2726
عنوان

اونایی ک پوستتون ایینه اس چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 24 پست

خواهرشوهرم واقعا پوستش مثه آینه اس خیلی خوشگله خیلی ماشالا هیچ لک و جوشی رو صورتش نیست بهم میگفت من از بچگی عاشق خاکشیر بودم صبح به صبح یه قاشق پر میزاشتم دهنم با یه لیوان آب سرد میخوردم البته اب خوردن زیاد هم خیلی تاثیر داره وماسک میوه طبیعی مثه خیار سیب زمینی صورتتو باشیر و پنبه ماساژ بدی البته باید حوصلشو داشته باشی همش بزاری واینکه اصلا هم کرم نمیزنه به صورتش

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ورزش

تغذیه اصولی (منع فست فود و هله هوله و چیزای چرب) 

آب کافی

میوه و سبزیجات

ماسک صورت

استفاده از کرم ضد افتاب و مرطوب کننده

شستن صورت صبح به صبح (کریس اضافه پوست که مضره باید بره و بعدش با مرطوب کننده از  خشکی پوست جلوگیری بشه) 

دوری از لوازم ارایش و استرس

2728
این کرمهای شب چیه؟

کرم مراقبتی برای پوست هست بسته به نوع پوست فرق داره مثلا پوست جوش دار کرم ضد جوش هست یا پوست خشک کرم مغذی و ابرسان.در کل بهتره با توجه به نوع پوست دکتر تجویز کنه و شب ها قبل خواب استفاده میشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

من صورتم پر جوش بود تا هفت هشت روز پیش 

از وقتی از شامپو فیروز و گیاه الورا استفاده میکنم حس میکنم پوستم تازه داره نفس میکشه.. تازه چنروزه استفاده کردم جوشام رفته

اگه همیشه استفاده کنم فک کنم عالی بشه مخصوصا الوورا

با شامپو فیروز دو سه با ر در روز صورتمو میشور

الورا هم قبل اینکه بخوابم ب صورتم میزنم حالا هرموقعی شب یا بعد از ظهر فرقی نداره

دو سه بار در روزبزن

+ما تو دهاتمون یه اسب داشتیم قیافه ات شبیه اون شده الان                                               (عمه ام وقتی من موهامو چتری میزنم....                             

وازلین اصلاا خوب نیس دکتر مهناز فرید که متخصص پوست تو اینستا در نوردش صحبت کرد وگفت اصلا نزنید به پوستتون

همچنین شامپو بچه با لوسیون یا فوم مخصوص شستشوی صورت بشورید