1542
1480

اگه از روغن گیاهی یا چیزی استفاده میکنید ک باعث شده صورتتون مثل ایینه بشه بهم بگید خدا خیرتون بده مثلا بگین شل قبل خواب چی میزنید 

نظرتون در مورد روغن ها چیه مثل کنجد و اسطوخودوس و نارگیل و .....

من همیشه وازلین میزنم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546

اصلا کرم و پنکک نمیزنم زیاد پوستمو با صابونهای عطری نمیشورم.لیفه صورتم جداست.۱۲ ساله با صابون ngضدلک و ضدجوش صورت میشورم.پوستم فوق العادس(بیتعریف) حتا عروسی میرم رو پوست خودم ارایش میکنم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

گرمیجات نمیخوردم .فقط ماست .

حتی با برنج ماست میخوردم .

واین بود که هم خیلی صورتم صاف بود هم براق مثل ایینه .

ولی از وقتی شروع کرم به خوردن گرمیجات پوستم خراب شد.

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .
1432

من همیشه از روغن گیلیسرین استفاده میکنم.و الوورا.تو خونتون باشه تازه تازه بکن استفاده کن .ولی نزدیکا پریودی صورتم یجوری میشه گرمی هم خوردنی میزنه ییرون

کمی آرامش لطفا...
وازلین مگه میشه.میگن پوست صورت سیاه میشه

من پوستم سفید‌ خیلی وقته میزنم هیچیش نشده آخ هم نگفته 

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1403

آب گوجه رو بگیر (الان نه هااا گرونه) بریز تو ظرف شیشه پاک کن اسپری کن رو صورتت 

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.

خواهرشوهرم واقعا پوستش مثه آینه اس خیلی خوشگله خیلی ماشالا هیچ لک و جوشی رو صورتش نیست بهم میگفت من از بچگی عاشق خاکشیر بودم صبح به صبح یه قاشق پر میزاشتم دهنم با یه لیوان آب سرد میخوردم البته اب خوردن زیاد هم خیلی تاثیر داره وماسک میوه طبیعی مثه خیار سیب زمینی صورتتو باشیر و پنبه ماساژ بدی البته باید حوصلشو داشته باشی همش بزاری واینکه اصلا هم کرم نمیزنه به صورتش

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊 

ورزش

تغذیه اصولی (منع فست فود و هله هوله و چیزای چرب) 

آب کافی

میوه و سبزیجات

ماسک صورت

استفاده از کرم ضد افتاب و مرطوب کننده

شستن صورت صبح به صبح (کریس اضافه پوست که مضره باید بره و بعدش با مرطوب کننده از  خشکی پوست جلوگیری بشه) 

دوری از لوازم ارایش و استرس

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻
ممنون

😉

1578