2733
2734
عنوان

جدیدا حسای عجیب غریبی دارم

166 بازدید | 20 پست

یه مدت هست که هر اتفاقی برام می افته قبلش حتما از ذهنم گذشته بوده. یعنی به هرچی فکر میکنم اکثرا اتفاق می افته‌

محاله به کسی فکر کنم و همون روز ازش خبری نشه.

مثلا یهو یادم به یه نفر که ماه ها باهاش حرف نزده بودم افتاد و دقیقا همون شب بهم پیام داد.

دیشب بخاطر کار تا ساعت ۷ صبح نخوابیده بودم. دیگه داشته بیهوش می شدم و سرمو گذاشتم روی بالش. این مدت خیلی مشکل برام پیش اومده بود و همش به خدا میگفتم چرا نگام نمیکنی

صبح توی خواب و بیداری یهو دیدم یه صدایی توی گوشم گفت نگران نباش کمکت میکنم. انگار خواب دیدم ولی بیدار بودم.

وقتی چشمم باز شد دیدم کم مونده بوده گریه کنم.

نمیدونم...

شما اینطور نشدین تا حالا؟

Dance me to the end of Love...

جذب

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گاهی این حس ها واسه منم پیش میاد ولی هم خوبه ازن حس ها هم بد

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من همیشه اینجوریم.بعضی وقتام شب قبلش خوابشونو میبینم فردا خودشونو

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738
یعنی با قدرت جذب اینجوری شده ؟ خب قدرت جذب چه چوریاس؟

اره دیه 

کتاب راز رو بخون یا 4 اثر فلورانس شین

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
جذب با تکرار به دست نمیاد؟ زیاد بهش فکر کنی اخه من فقط یبار اونم ناکهانی از ذهنم میگذره

نمیدونم شایدم یه چیز دیگس

چه جوری شیطون به ما هم یاد بده 

کار خاصی نکردم از اول همینطوری بودم 99درصد اتفاقا از قبل برام مشخص میشه انگار یا اگه کسی بیاد توی ذهنم کمتر از 24ساعت طول میکشه تا ببینمش یا بهم پیام بده یا زنگ بزنه

2706