2726
عنوان

رفع حتمی خط لبخند و چین با ی روش عالی

44995 بازدید | 63 پست

سلام 

من تو تاپیک های قبلیمم براتون از تجربه های دیگم گفتم از ریزش مو . رشد سریع مو. ابرو. مژه . جوش. جوش سر سیاه. ترک پوستی و..........

ک میتونین اینجا بپرسین بازم در عوض تجربه ک رایگان میزارم ازتون میخوام برای حاجتم دعا کنین 

تجربه هم ینی اینکه این مشکلو داشتم استفاده کرددم و رفع قطعی و صد در صد شده

خط لبخند یا چین صورت

دوستای خوشگلم اینجا بیشتر خانومایی ک دیدم خیلی این مشکلو دارن و میخوان با ژل رفعش کنن نمیگم ژل بده ب من مربوطم نمیشه خودتون میدونین ولی ی روشی ک دارم و خودم امتحانش کردم و نتیجه گرفتم 

فرقش با ژل چیه 

ژل همون روز از بین میره ولی ب مروررررر دوباره میشه مثل اولش 

ولی روشی ک میگم حداقل همون هفته اول تاثیرشو میبینین تا یک ماه برای بعضیا دوماه از بین میره بشرطی بعضی چیزارم رعایت کنین و حتماااا ادامه بدین و خسته نشین 

خب 

۱. سفیده تخم مرغ 

۲. روغن کنجد اصل

۳. روغن زیتون اصل 

۴. پودر ژلاتین

۵.اراده

سفیده تخم مرغ رو ب پوستتون میزنین و ماساژ میدین بصورتی ک چین رو از هم باز کنه تا وقتی ک کمی خشک مانند شد بیخیال شین و بعد از ۲۰ دقیقه بدون حرف زدن .خندیدن  بشورین بعد کار هم روغن زیتون بزنین بصورت اگه تحملشو دارین ک یک روز بمونه اگه نه تا ۳ ساعت حداقل بمونه و طریقه شستنشم یه حوله ک با اب گرم شتسین ب صورتتون بکشین  این کارو یک روز در میون حتما انجام بدین اگه هم  هرروز باشه بهتر

روغن کنجد رو هرروز با اب جوش سرد شده ب اندازه هم مساوی ترکیب کنین و بزنین ب صورتتون هرررجا میرین بزنین حتی تو خونه و...

پودر ژلاتین چون پوست رو جمع میکنه و میکشه مناسبه ولی هر  دوهفته یکباز کافیه  با اب ترکیب کنین بزنین ب صورتتون و بعد خشک شدن بکنین

هر سوالی داشتین در مورد پوست و مو در خدمتم 

در عوض برای حاجتم لطفا دعا کنین خیلییی

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        

ممنون عزیزم انشاالله حاجت روابشی.برای سیاهی چانه ودورلب چی خوبه که حتما جواب بده؟

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم برات صلوات فرستادم

انشاا... به حاجتت برسی

برای چروک زیر چشم هم خوبه؟

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
صلوات فرستادم واست گلم 

ممنون عزیزم منم برای شما فرستادم

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
ممنون عزیزم انشاالله حاجت روابشی.برای سیاهی چانه ودورلب چی خوبه که حتما جواب بده؟

خواهش عزیز دلم 

اینو چون تجربشو نداشتم 

تجربه های بقیه رو میگم و ایشالا جواب بده 

ابلیمو یه سفید کننده طبیعی هست ک عالیه

ب هیچ عنوان تیغ نزن صورتتو عزیزم 

ماست و ابلیمورو ترکیب میکنین و میزنین ب صورتتون تا ۳۰ دقیقه بعد بشورین

اب برنج هم سفید کننده خیلی خوبیه هروقت ک برنج میزاری ابشو اصلا نریز بیرون بزن ب پوستت تا یک ساعت بعد بشور حتی اگه هرروز ۲ بارم دم کردی بازم بزن خیلی خوبه 

خیلر ب دور لبت بزن 

برنج رو کته کن و بزار کاملا له بشه بعد با کمی ماست و ابلیمو ترکیب کن بزار پوستت خیلییی خوبه 

تو اراده کن درست میشه

خواهش عزیز دلم  اینو چون تجربشو نداشتم  تجربه های بقیه رو میگم و ایشالا جواب بده  ...

ممنون عزیزم❤

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
جوش سرسیاه رو چیکار کنیم

جوش سرسیاه رو باید کلا هرشباینکاری ک میگم رو انجام بدی

شبا قبل خواب صورتتو بشور خوب بعد یک حوله رو ب اب جوش اغشته کن  بزار رو صورتت اگه خیلی داغ بود بزار کنی سرد بشه بعد بزار رو صورتت( این روشو قبل هر ماسکی ک نیگم انجام بده )

بعدششکر عسل و نمک روباهم ترکیب کن و دایره ای بزن ب صورتت تا شکرا اب بشه و بشور

این روش 

پود ژلاتیت رو با اب قاطی کن بزن رو جوشهای سر سیاه  تا خشک بشه بعد بکن  یک روز در میون یا هفته ای دوبار

خمیر دندون رو با نمک ترکیب کن بزن ب پوستت و با مسواک اروم بکش بعد ۱۵ دیفه بشور هفته ای یک بار

برا مژه بگو

وازلین هر روز بزن ب مژه ها 

ریمل کمتر بزن 

اگه اگه تحملشو داریییی یک گوش پاک کن رو ب اب سیر بزن بعدمبزن ب مژه هات خیلی میسوزه ولی خیلی عالیه 

2706