2733
2734

نه پدر و مادر خوب داشتیم نه پولدار بودیم ک از زندگی لذت ببریم 

دانشگاهم اومدم کسی عاشقم نشد حتی دوسم نداشت 

کل زندگیم با ترس از تعصبات پدرم رفت 

خیلی تنهام 

دوس دارم بمیرم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درود 

میتونید خداروشکر کنید از این بابت که گرفتار مردی نشدین که حال و احوالتون رو بدتر کنه و به همین وضعی که دارید حسودی کنید! 

انرژی مثبت بفرستید که چون در روی یه پاشنه نمی چرخه...روزای خوبی هم پیش راهه...

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
2738

سلام دوست عزیز ....

چرا انقدر ناامیدی عزیزم ! خدا نکنه بمیری ، ببین من به عنوان ی دوست بهت میگم هیچ تحت تاثیر حرفا یا اخلاق آدمای دوروبرت قرار نگیر ، حتی پدر و مادرت ، من منظورم این نیست که به حرفشون اهمیت نده ، نه ، منظورم اینه که این مدل حرفای پدرتو نشنیده بگیر ، دوست عزیزم اینو همیشه یادت باشه هیچکس این وسط به غیر از خودت ضربه نمیخوره اگر بخوای به این مدل حرفا یا یسری رفتارها توجه کنی ، ببین الان تو این دوره زمونه زندگی ها سختی خیلی زیادی داره ، اگر بخوای این چیزا رو هم خودت وارد زندگی یا اهمیت بهشون بدی واخته سخت تر میشه برات