2726

میشه بگید عایا بعدش لکه بینی داشتین یا نه من اولین باره زدم 

بعضیایه جوری رو مخن که حتی موز خوردنشون هم صدای خیار میده   
میشه زایمان نداشته باشیو بزنی؟؟

نمیدونم من یدونه پسر دارم دوسالشه به هیچ عنوان نمیخوام باز بچه بیارم فک کنم امپول دیر زایی داشه باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنداییم یه اندامی داشت بعد از دوتا زایمان هر کی میدیش فک میکرد بچه نداره یا ورزشکاره پارسال امپول جلوگیری زده ینی بیای ببینیش باورت نمیشه این همون آدمه،اقد چاق و بد فرم شده

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
2728
زنداییم یه اندامی داشت بعد از دوتا زایمان هر کی میدیش فک میکرد بچه نداره یا ورزشکاره پارسال امپول جل ...

چاق بودن بهتر از بچه دار شدنه به نظرم

خواهرم آمپول زد خونریزی و لکه بینی زیاد داشت و دیگه از این روش استفاده نکرد..البته امیدوارم شما اینطور نباشی

اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس
نمیدونم من یدونه پسر دارم دوسالشه به هیچ عنوان نمیخوام باز بچه بیارم فک کنم امپول دیر زایی داشه باشه

عزیزم قرص بخور

عوارضش خیلی کمتر از امپوله

ولی فقط قرص های نسل سوم رو بخور که عوارض ال دی مثل چاقی و بد خلقی و زیادشدن موهای زائد رو ندارن

خارجی مثل یاز و یاسمین

ایرانی مثل مارولین 

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
عزیزم قرص بخور عوارضش خیلی کمتر از امپوله ولی فقط قرص های نسل سوم رو بخور که عوارض ال دی مثل چا ...

یاز اسم قرصه؟

خواهرم آمپول زد خونریزی و لکه بینی زیاد داشت و دیگه از این روش استفاده نکرد..البته امیدوارم شما اینط ...

خیلی میترسم میگم نکنه یه ماه همش خونریزی و لکه بینی داشته باشم

خیلی میترسم میگم نکنه یه ماه همش خونریزی و لکه بینی داشته باشم

من ۴ سال آیودی داشتم قرص هم خوردم دردسر کمتری داشتن..مخصوصا آیودی

اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس