1542
1480
عنوان

زایمان طبیعی

263 بازدید | 45 پست

مامانا زایمان طبیعی خیلی سخته؟ تو رابطه جنسی تاثیر میذاره؟من خیلی میترسم از زایمان خصوصا طبیعی ولی سزارین هم باعث میشه شکم گنده بشه ک اصلا دوست ندارم ...لطفا از اولین تجریتون بگین😭😭😭💗

سخته دیگه

بقیش تو هر فرد متفاوته

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

سخت هست ولی از اسمش‌مشخصه یعنی طبیعی

طبیعت بدن‌اقتضا کرده

پس یعنی رو چیزی تاثیر نمیذاره 

ماکه طبیعی زاییدیم‌داریم زندگیمونو میکنیم . من شکم ندارمکمشکل خاصی هم ندارم 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
1546
نمیدونم عزیزم ببین دکتر نظرش چیه اینجا هرکی تبلیغ زایمان خودشو میکنه 

گل گفتي

هركس روشي كه خودش انجام داده رو تبليغ ميكنه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

منم نزديك زايمانه

خيلي خودمو به زحمت انداختم تا بفهمم كدوم بهتره

اما بهم ثابت شد پروسه ي زايمان اولا كه به هيچ عنوان قابل پيش بيني نيست

دوما براي هركسي به معني واقعي كلمه منحصر بفرد هست

اصلا نميشه با تجربه ديگران تصميم گرفت

فقط بدن و شرايط خود تو تعيين كننده ست و اونهم تا وقتي زايمان نكني نميتوني بفهمي چطوره 

پس فقططططط بايد از خدا كمك خواست و توكل كرد و سعي كرد تا جاي ممكن پزشك و بيمارستان متعهد و كار بلد انتخاب كرد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
گل گفتي هركس روشي كه خودش انجام داده رو تبليغ ميكنه 

اره دیگه اونایی سزارین هستن با افتخار میگن ما فلانیم ماتنگیم حتی تو یه تاپیکی ک راجع به همین زایمان بود یکی به اونایی طبیعی بودن گفت گشادین..انقدر شعورش پایین بود

مگه میشه تو باشی و من آرزوی دیگه ای داشته باشم همسر من؟؟؟😍😍
1432

زایمانه دیگه عزیزم مطمئنا راحت نیست وسختی های خودشو داره ولی من شخصا از زایمانم خیلی راضی بودم واقعا هم بعدش چه از لحاط جنسی وچه از نطرهای دیگه هیچ مشکلی نداشتم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
زایمانه دیگه عزیزم مطمئنا راحت نیست وسختی های خودشو داره ولی من شخصا از زایمانم خیلی راضی بودم واقعا ...

طبيعي زايمان كردي؟؟؟

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍
طبيعي زايمان كردي؟؟؟

اره عزیزم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1403
اره دیگه اونایی سزارین هستن با افتخار میگن ما فلانیم ماتنگیم حتی تو یه تاپیکی ک راجع به همین زایمان ...

بله ديدم اون پيامو 😬😑

بعضيا واقعا سطح شعور خودشونو نشون ميدن فقط

هيچ توانايي و استعدادي براي فخر فروشي ندارن به تنگ بودن شرمگاهشون افتخار ميكنن ( ببخشيد كه رك گفتم )

ولي حال آدم از اينهمه حقارت بد ميشه 🤢🤢🤢

اره عزیزم

ترسناك بود يا نه 

منم خيلي بين زايمان طبيعي و سزارين دودلم😐

چون من ي سقط داشتم چشمم خيلي ترسيده چون دردش وحشتناك بود ميترسم طبيعي اونجوري باشه همش استرسي ام اما از يطرفم دلم ميخواد بچم كامل رشد كنه و سر وقتش بدنيا بياد😢❤️

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگترين كادوي تولدم رو امسال(٢٨-٠٨-٩٨) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 ممنونم از همه دوستام ك ب يادم بوديد❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍
نه من زایمان طبیعی کردم به هیچ کس پیشنهادش نمیکنم

بله خب استثنا هم زياده 

من بايد ميگفتم اكثريت اينطور هستن

ولي بيشتر موارد طرف حتي اگه از زايمانش راضي هم نباشه، خودشو نميشكنه و ميخواد مدام بگه عالي بوده محصوصا سزاريني ها 

اين چيزيه كه من ديدم ممكنه هميشه هم اينطور نباشه 😊

1578