2737
2734
عنوان

من چی کنم،😔😔😔😢😢😢

122 بازدید | 20 پست

امشب فقط با یه جمله میتونم به کسی که دوسش دارم برسم اونم جوابش فقط بستگی به پدرکسی که دوسش دارم داره 

بابام رفته خونشون برای رسیدن به من براش شرط خرید خونه گذاشته 

من الان ناراحتم بابام روز اول بهشون گفت ما هیچی نمیخوایم الان پاشده رفته بگه خونه براش بخرید من خودم یکی جای طرف مقابلم بودم ناراحت میشد

البته اینم بگم یه ادم شیطون این فکرو انداخته توسر خانوادم حالا من چکار کنم توروخدا دلداریم بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باعث مي شه بدونن اولاً بكي پشتت هست 

دوماً ارجت ميره بالا 

سوماً كمت نميگيرن 

برات ارزش قايل ميشن 

در ضمن مستاجري خيييييييلي سخته بزار خودشو بندازه تو سختي اول خونه جور كنه 

بعدا بايد از خرجت و خوشيت بزني بعد يه عمر تازه اگه باوني يه ٥٠ متري بخري 

درود

کار پدرتون بد نبوده! خدایی نکرده پس فردا مشکلی پیش بیاد میگن چه پدر و مادری و فلان و فلان! 

پدر باید زندگی فرزندش واسش خیلی مهم باشه.

شما هم از روی احساسات تصمیم نگیر و حرف نزن! کسی که دوستتون داشته باشه با هر شرطی کنار میاد.

شرطی که پدرتون گذاشته شرط نامعقولی نیست. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 
نمیدونم الان دارم گریه مینویسم اینارو ولی ازدست دادن کسی که دوسش داری خیلی سخته

نترس كسي كه تو رو بخواد به خاطر اين حرف تو رو نميزاره كنار 

مي جنگه تا بهت برسه به هر قيمتي 

بزار ببين چند مرده حلاجه 

2738
باعث مي شه بدونن اولاً بكي پشتت هست  دوماً ارجت ميره بالا  سوماً كمت نميگيرن  ب ...

خب من میدونم یه چندسال بگذره خودش میتونه بخره اون موقعم باباش کمکش میکنه بعد من الانم برام خونه بخره باز باید برم مستاجری چون شعلش یه شهر دیگس

خب من میدونم یه چندسال بگذره خودش میتونه بخره اون موقعم باباش کمکش میکنه بعد من الانم برام خونه بخره ...

بابات بهترين كار رو كرده بخره برات بده مستاجر خودت برو همون شهر 

اگه عشقت پولدار نیس . پدرت کار اشتباهی میکنه زور میکنه بره خونه بخره. حالا پول جورکنه واس رهن خونه ا ...

نه پدرش وضعیت مالیش خوبه حتی اطرافیان به بابام گفتن شرط خونه بزار چون داره بنامش بزنه

تواین اوضاع اقتصادی اخه پسرمردم چکارکنه؟بره دزدی؟یا بانک بزنه؟ یا بره قاچاق فروش شه؟یکم درکو منطق خو ...

مادربزرگم چون اونم نوشه گفت داره بزار بزنه بنامش

2706