2737
2734
عنوان

دیجی کالا

121 بازدید | 19 پست

کسی اینجا از دیجی گالا خرید کرده؟ قیمتاش خوبه بعضی چیزاس تخفیف خورده قیمتش کمتر از بازاره ولینکه هزینه ارسالش چجوریه چقدره و اطلاعات اینجوری کسی داده ممنون میشم بهم بگه

یارب نظر تو برنگردد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعضی از کالاهاش قیمتش خوبه بعضیا دیگه  قیمتاش بیشتر از بازاره 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2728

عزیزم من خرید کردم اگر قیمت بازار دستت باشه خیلی خوبه معمولاً قیمت‌های مناسب تر است ولی شده که بیشتر باشه در مورد هزینه پست من همیشه با خودم میگم همینقدر باید هزینه میکردم و وقت میزاشتن برم بخرم

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
پرداخت حضوری بزن  خرید بالای ۱۵ رایگانه سراسر کشور

وا من اوندفعه 300 ت خرید داشتم رایگان نبود

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت، عاشق حیوونا هستم  
2738

قیمتاش خوبه.بعضی ها همون قیمت بازار اونایی که تخفیف خورده کمتر از بازاره.هزینه ارسالش بین ۸تا۱۰تومنه.خرید بالای۱۵۰تومن هزینه ارسال نداره

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

قيمتاش معقوله همين ك شما زمان نميذاري بري تو خيابون بگردي دنبال جنس خودش كلي خوبه تخفيفاتشم خيلي خوبه اكثرشون خريد بالاي ١٠٠تومن ارسال رايگانه زير ١٠٠تومن ٨-١٠تومن هزينه ارسالشه

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

خرید بالای 150 تومن ارسال رایگانه ما هفته ی پیش خرید کردیم تحویلش رو زدیم 20ام ولی سفارشات رو نگاه میکنم هنوز زده در حال آماده سازی در حالی که فردا دیگه زمان تحویل شهرستانم نمیدونم میاد یا نه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

من خیلی خرید کردم بیشتر کتاب و لوازم نقاشی و طراحی خریدم البته دوربین و صندلیم خریدم راضی بودم قیمتاش به نظرم خوبه ولی بعضیا میکن گرونه ولی اینطور نیست به نظرم بعضی چیزارو که تخفیف میزنه خیلی خوبه اون موقع بخری سود میکنی

2706