1542
1541
از اونجایی که از تمام شهرهای عراق دارن به سمت پایتختشون حرکت میکنند احتمالا خبرهایی در راهه.و باز مو ...

دارن میرن اونجا چیکاررر

به تو از دور سلام..... به سلیمان زمان از من مور سلام...

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546
کره جنوبی

؟؟ کره جنوبی؟؟ نخیر کره به اینترنت جهانی دسترسی دارن 

چینیانه به یوتیوب نه اینستا نه فیسبوک نه توییتر به هیچ کدوم دسترسی ندارن این بلاییه که قراره سرمون بیا☺️

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از ندا ها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
8
سایت و اپلیکیشن های داخلی مثل ایتا و سروش... مصرف نت شون رایگان میشه

اهان مرسی خب این برای کسایی خوبه که اینجور برنامه ها رو دارن اگه ملی بشه دیگه نمیشه اینستا و واتساپ نمیشه رفت ؟ 

الان نی نی سایت داخلیه یا خارجی?!?

😂😂😂😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1601
داخلی

این سایت برای همه کشورها کد داره یعنی اگه اینترنت ملی بیاد اونایی ک خارج ازکشورن میتونن عضوبمونن وعضوبشن؟؟؟؟

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 
1578