2703
2553
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 60 پست

شوهره منم عینه  شوهره تو هس ولی مشکلی ندارم فقط دلم میخواد اهل پس اندازم باشه که خودش میگه هست منم خودمو درگیر نمیکنم .اگه میترسی که یبار جایی بی پول باشی همیشه پنجاه نقد ازش بگیر ولی ازش استفاده نکن برا روز مبادا بزار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی ب اخلاقت داره من بدم میاد خودش بخره ب من پول نده..پس عشق و علاقه ی زنانمون ب خرید چی

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
2456
خب ادم خودش پول داشته باشه بهتره یهو ی چیزی میبینی دوس داری بخری

دقیقا همینو ب خودش بگو . بکو فلان جا مثلا دلم ساندویچ خواست پول نداشتم.ماهیانه لطفا خرجی ثابت بده بهم

2714
وا! یعنی چی؟! چجوری میتونه نزاره مثلا؟ قدرت ماورایی داره؟ شما برو سر کار کی جلوتو میتونه بگیره؟  ...

راضی نباشه شوهرش این بره سر کار خب عصبانی میشه 

دعوا میکنه 

مگه اینجا ایران نیست ؟؟

راضی نباشه شوهرش این بره سر کار خب عصبانی میشه  دعوا میکنه  مگه اینجا ایران نیست ؟؟

یعنی شما هنوز مدل عهد قجر زندگی میکنید؟؟؟ من فک کردم اینجا ایرانه با زوجای جوون قرن 21! مادربزرگ منم دیگه نمیگه شوهرم اجازه میده نمیده! 

یعنی شما هنوز مدل عهد قجر زندگی میکنید؟؟؟ من فک کردم اینجا ایرانه با زوجای جوون قرن 21! مادربزرگ منم ...

ما مدل عهد قجر زندگی نمیکنیم 

ولی از این مردا زیاده 

من تعجبم از اینه شما تو ایران زندگی میکنی و این برات عجیبه

نمیگم این کار خوبه ولی تو ایران این مدلیه 

د ضمن خودم و نگفتم 

ولی اصلا برام عجیب نیست و هیچ زنی و سر این جریان سرزنش نمیکنم تو ایران 

منم همین نیازو دارم ک خودم بعضی وقتا خرید کنم

عزیزم شوهرت خوبه قدرش و بدون 

هر از چند گاهی بیا بگو بهم پول بده بعد پس انداز کن تا کم کم پولت زیاد شه 

نمیخواد بگی پول تو جیبی یا حساسش کنی 

گیر نده به خودت و زندگیت 

ما مدل عهد قجر زندگی نمیکنیم  ولی از این مردا زیاده  من تعجبم از اینه شما تو ایران زندگی ...

من سرزنش میکنم چون خیلی اشتباهه این کار , کار اشتباهو باید نقد کرد وگرنه همینجوری بچه هاشونم تربیت میکنن و ایران همین خراب شده باقی میمونه 

کاش از مجازی استفاده ی بهینه کنیم بهمدیگه یاد بدیم 

2706