2737
2734
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 60 پست

برا منم همینجوره

همیشه کارتشو میزاره رو میز

ولی من دلم میخاست بده ب خودم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

نه ناراحتي نداره عزيزم اين بنده خدا همه مخارجتو داره ميده ديگه

ولي سعي كن خودتمرمستقل باشي بواي خودتزپس انداز كني الان ديگه واقعا دوره زمونه اي نيست شوهر بتونه مخارج زنشو همه جوره تامين كنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد ک نیست

اما خب بهش بگو ماهی ی مقدار برات بریزه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نمیدونم بگم خوبه یا بد 

خب شاید گاهی نیازی داشته باشی اون در دسترس نباشه ک برات پول بریزه تکلیف چیه 

اگه ناراحتی بهش بگو 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
2728

واااا عزیزم خوب ک تازه 

اخ کدوم مردی میاد خودش پول بده 

همین خودش مسایلاتو تامین میکن 

و هروقت پول نیاز داری بهت میده

خوببببب

معلوم حساب و کتابش خوب و زرنگ 

حالا من همه کارتای بابام دست مامانم 

مگ اینک بیرون بره کارت با خودش ببره 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

خب وقتی میده ازش بگیر دیگه.بگو لازم دارم و بگیر.میتونی چندتا قرعه کشی خونگی هم شرکت کنی که هر ماه قسطشونو ازش بگیری و در اخر برای خودت پس انداز کنی

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
اره میگه هر موقع لازم داشتی بگو تا بریزم ولی ی وقتایی ک نمیشه گف

بذا تو یه موقعیت خوب وقتی حالش خوبه و با مهربونی بهش توضیح بده اینجوری بهتره 

چون روانشناس میگفت اینجوری که حتی واسه ارایشگاه بش بگی بهم بده یه جورایی حس تحقیر میده به زن 

بهتره پول تو جیبی برات در نظر بگیره هر ماه 

خریدای خونه و بچهام با خودش 

2706