2410
2553
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده

938 بازدید | 60 پست

اینجوری نیس ک پول تو جیبی بده مثلا اگ مریض باشم ک خودشم نباشه ب کارتم میریزه یا اینکه بخوام برم خونه مامانم بهم پول میده وگرنه پول تو جیبی ک بده ن...ولی در عوضش از نوار بهداشتی بگیر تا لوازم ارایش و ماسک صورت لباس زیرو اتو مو و نمیدونم بند انداز برقی و لاک و لباس بیرونی و.....همه رو خودش برام میگیره بدون اینکه من بگم بنظر شما اینجوری خوبه یا بد؟؟؟

اینجوری هم نیس ک بگم پول بده بگه نه اگه بگم لازم دارم میده ولی اینجوری ک خودش پول تو جیبی بده نمیده ناراحت باشم یا ن؟؟؟

چی بگم والا 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب بهش بگو تا بده 

شما نگفتی اونم مایحتاجت رو تهیه میکنه 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2714

باید ببینی خودت با این قضیه مشکل داری یا نه 

ولی اصولا آدمها حس استقلال و آزادی رو دوست دارن 

من برای همین همیشه شاغل بودم 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706