2726
عنوان

از شدت ناراحتی تنگه نفس گرفتم 😤از خونه بابام برمیگردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 51 پست
بالاخره وضعشون خوبه یا نه؟

بابام کارمند بازنشسته س.خرجی هم ندارن  ولی اصلا ب خورد و خوراک خودشون نمیرسن.همش میره جای قسط و وام

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يا هم همزمان با برادرت يا خواهرت برو توام از غذايي كه برا اونا ميپزن بخور

ازشانس من هربار اونا اونجان من شرایطشو ندارم برم.حالا میبینی فردا ک داداشم بیاد زنگ میزنن میگن بیا ولی شوهرم میگه نرو 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2728
عزیزم من جای شما بودم یه لقمه نون وپنیر میزاشتم کیفم خونه اونا میخوردم شاید خجالت بکشه یا دعوت کردنی ...

ممنون از حس همدردیت .بابام چی بگه فقط ی تعارف الکی کرد .گفت از گوشتای دیروز نموند درس کنی؟مامانم ک جواب نداد  بابامم ساکت شد.موندم خووشون میخوان چی بخورن.من الان شوهرم ساندویچ میاره ولی کوفت بخورم.میگه خونه باباش هیچی نبود بخوره 

از شانس من مادرشوهرمم اینطوره. همه ش تو چاردیواریمم.فقط هفته ای یکبار عصرها میرم عرض ادبشون😥😥

منم همینطور بخدا همدردیم😥

دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیل ...

نباید به همسرت اینجوری بگی

بگو دوس دارم خونه خودمون باشم یا بهانه های دیگه

اصلا برای شام نهار نمیرین؟؟

والا من با پدرمادر خودمم رودربایسم

وا

من ي بار رفتم خونه مامانمينا ي هفته موندم 

رفتم مرغ بردارم بپزما

خواهرم گفت مراغامون جيره بندي شدس هر روز نپزشون

بيچاره ها حقم داشتن با اين اوضاع مملكت

ولي من بهم بر خورد گفتم اصلا نميخورم

بعدم خودمو گرفتم اونام گفتن شوهر كردي چ خودتو چس ميكني خوب بيا بخور

منم رفتم خوردم😂يعني رفتم مرغو پختم

ولي بعدش ديگه مراعات كردم

حالا ما برعکس....هرشب خونه مامانم اینا میریم شام مبخوریم انقد رو داریم

مامانم دو سه ماه اصرار میکنه شام دعوتشون میکنم😝😝

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نینی رو بسلامتی دنیا بیارم یه صلوات مهمونم کنی  
ممنون از حس همدردیت .بابام چی بگه فقط ی تعارف الکی کرد .گفت از گوشتای دیروز نموند درس کنی؟مامانم ک ج ...

شوهرت الان ساندویج میاره؟یعنی نگتو الان از خونه بابات اومدی؟خب الان 6هست ساعت .این موقع منتظر شام بودی؟اگه اینطوره مشکل از خودته

2706