2726

مامانم عادت داره چن روز یبار زنگ میزنه اصرار اصرار ک دخترتو بیار بیا اینجا.ن واسه شام و ناهار واسه بعدازظهر چن ساعت یا بعد شام.یعنی از گشنگی بمیرم هم حاضر نیس واسه دخترش ک بچه شیر میده یاغذا درس کنه.نمیگم خیلی تشریفاتی.حتی ب املت هم راضیم.ولی ن ک داشته باشه ها .ندارن  اصلا هیچی درست نمیکنه برا بابا و خواهرم.اما همینکه خواهرو برادر متاهلم برن خونخ شون کباب براهه

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

نرو یا دو سه بار وقت شام ونهار برو

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور کرد خودم خجالت کشیدم.چون بچه شیر میدم دخترم هر لحظه میچسبه ب سینم.بابامم خونه نبود وقتی اومد ی تعارف الکی کرد.ولی مامانم اصلا لام تا کام حرف نزد.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2728

ی بار بگو گشنمه ببین چی میگ

وااای یادم نمیره ی کاربر گف تو بارداری دلم کوکو خاست با شوهرم رفتم خونه مامانم برام درست کنه گف ماشام خوردیم منم حال ندارم برات درست کنم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیلی خجالت میکشم بخدا با رفتار خانوادم..

شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور ...

نرو عزیزم

بالاخره خونه ی خود آدم ی نون خشک گیر میاد 

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور ...

يعني خونه مادرتونم پا نميشين غذا بپزين؟

يا به مادرتون نميگين غذا بپز؟

من بودم ميگفتم شام نمبخورين؟ كه غذا نميپزين

2706