1542
1480
عنوان

از شدت ناراحتی تنگه نفس گرفتم 😤از خونه بابام برمیگردم

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 51 پست
دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیل ...

نرو خب کمتر کن رفتن رو . وقتی هم رفتی از خونه واسه خودت یه ساندویچ گنده درست کن نون پنیری چیزی .یه تخم مرغ آب پزم ببر با ساندویچ گاز بزن.😁 بخدا جدی میگم .شاید به خودش اومد‌.

چطو به تو گیر ندادن   
دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیل ...

يعني چي شام نداشتن

خب خودت بپز مگه جرات نداري دست به يخچال و گاز خونه بابات بزني

يا هم به مامانت بگو غذا بپز شام يا ناهار ميام اونموقع وقت دارم بيام

بگو فلان غذا درست کن بیام.مثلا زرشک پلو با مرغ که اسونم هست نسبتا.ولی ماهی یکبار یا دو ماه یکبار اوردر غذا بده.باقیش یه عصر برو و بیا

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

يعني خونه مادرتونم پا نميشين غذا بپزين؟ يا به مادرتون نميگين غذا بپز؟ من بودم ميگفتم شام نمبخورين؟ ...

کلا مامانم تنبله تن ب غذا پختن نمیده.مریضه قرص میخوره همش خوابه.ولی برل بقیه مجبوره بکنه بجز من.

پنج مورد اصلی من اینجوریه که: یا خوابم 😥     یا دارم گریه میکنم😢😭   یا دارم چیزمیز میخورم😋🤑   یا دارم سریال میبینم🙄🙂☺     یا با اخم نشستم یه گوشه😞😡   و به همچی اعتراض دارم😡😳😦

کل فامیل میدونن من از غذای دریایی متنفرم مامانم تا غذای دریایی داره منو به زور میخواد بکشونه خونش . خدا میدونه تا چند روز از بوی غذای دریایی عق میزنم

ایرانم معذرت 🖤 در مظلوم ترین برحه تاریخی با مسئولینی بی مهر و مردمی بی مهر تر که این مسئولین از همین مردم بی رحمند . میرزا کوچک خان ، خرمدین ، رجایی ، باهنر ، باکری ، مطهری ، شریعتی ... هایت رفتند کسی یقه چاک نداد . ۸ سال دسته ، چوخه ، گروهان ، گردان ، هنگ ، لشکر رفتند نفر برنگشت کسی گریبان پاره نکرد . غواصان دست بسته ات ، پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ... از فرزندان تو نبودند که کسی وامصیبتا سر نداد ؟ تو امروز به تنهایی عزادار فرزندان آبان و  سقوط و سرداری . در سکوت زجه بزن که این کوفیان به بهانه های واهی به روی هم شمشیر کشیده اند و تا پای نابودی تو و سپاهت کمر بسته اند و چنانی آب به آسیاب تفرقه اهریمن میریزند که عمروعاص انگشت حیرت به دهان گرفته و ابوذر و مختار شمشیر غلاف کرده اند و حسین فهمیده ناتوان از فهم این مردمان روی تانک نشسته است . ایرانم اینک چشم امید به دستانی بدوز که ۱۴۰۰ سال پیش بریده شده اند که این مردمان لامروتند و نور رستگاری در جبینشان دیده نمیشود 💔💔💔
1546

عزیزم من جای شما بودم یه لقمه نون وپنیر میزاشتم کیفم خونه اونا میخوردم شاید خجالت بکشه یا دعوت کردنی میگفتم خونه خودم راحتترم چون هرساعت گشنم میشه به بچه که شیر میدم.کامنتت کفرم دراورد باگوشیم نمیتونم کامنت بزارم به خاطر تاپیک شما فقط لب تاب روشن کردم. پدرت هیج عکسالعملی نداره در مقابل این رفتارش؟

8
بالاخره وضعشون خوبه یا نه؟

بابام کارمند بازنشسته س.خرجی هم ندارن  ولی اصلا ب خورد و خوراک خودشون نمیرسن.همش میره جای قسط و وام

پنج مورد اصلی من اینجوریه که: یا خوابم 😥     یا دارم گریه میکنم😢😭   یا دارم چیزمیز میخورم😋🤑   یا دارم سریال میبینم🙄🙂☺     یا با اخم نشستم یه گوشه😞😡   و به همچی اعتراض دارم😡😳😦
يا هم همزمان با برادرت يا خواهرت برو توام از غذايي كه برا اونا ميپزن بخور

ازشانس من هربار اونا اونجان من شرایطشو ندارم برم.حالا میبینی فردا ک داداشم بیاد زنگ میزنن میگن بیا ولی شوهرم میگه نرو 

عزیزم من جای شما بودم یه لقمه نون وپنیر میزاشتم کیفم خونه اونا میخوردم شاید خجالت بکشه یا دعوت کردنی ...

ممنون از حس همدردیت .بابام چی بگه فقط ی تعارف الکی کرد .گفت از گوشتای دیروز نموند درس کنی؟مامانم ک جواب نداد  بابامم ساکت شد.موندم خووشون میخوان چی بخورن.من الان شوهرم ساندویچ میاره ولی کوفت بخورم.میگه خونه باباش هیچی نبود بخوره 

1563
از شانس من مادرشوهرمم اینطوره. همه ش تو چاردیواریمم.فقط هفته ای یکبار عصرها میرم عرض ادبشون😥😥

منم همینطور بخدا همدردیم😥

نباید به همسرت اینجوری بگی

بگو دوس دارم خونه خودمون باشم یا بهانه های دیگه

اصلا برای شام نهار نمیرین؟؟

1578