1600
1480

مامانم عادت داره چن روز یبار زنگ میزنه اصرار اصرار ک دخترتو بیار بیا اینجا.ن واسه شام و ناهار واسه بعدازظهر چن ساعت یا بعد شام.یعنی از گشنگی بمیرم هم حاضر نیس واسه دخترش ک بچه شیر میده یاغذا درس کنه.نمیگم خیلی تشریفاتی.حتی ب املت هم راضیم.ولی ن ک داشته باشه ها .ندارن  اصلا هیچی درست نمیکنه برا بابا و خواهرم.اما همینکه خواهرو برادر متاهلم برن خونخ شون کباب براهه

پنج مورد اصلی من اینجوریه که: یا خوابم 😥     یا دارم گریه میکنم😢😭   یا دارم چیزمیز میخورم😋🤑   یا دارم سریال میبینم🙄🙂☺     یا با اخم نشستم یه گوشه😞😡   و به همچی اعتراض دارم😡😳😦

شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور کرد خودم خجالت کشیدم.چون بچه شیر میدم دخترم هر لحظه میچسبه ب سینم.بابامم خونه نبود وقتی اومد ی تعارف الکی کرد.ولی مامانم اصلا لام تا کام حرف نزد.

پنج مورد اصلی من اینجوریه که: یا خوابم 😥     یا دارم گریه میکنم😢😭   یا دارم چیزمیز میخورم😋🤑   یا دارم سریال میبینم🙄🙂☺     یا با اخم نشستم یه گوشه😞😡   و به همچی اعتراض دارم😡😳😦

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

ی بار بگو گشنمه ببین چی میگ

وااای یادم نمیره ی کاربر گف تو بارداری دلم کوکو خاست با شوهرم رفتم خونه مامانم برام درست کنه گف ماشام خوردیم منم حال ندارم برات درست کنم

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا اینکه نی نی سالم بیاد بغلم ی صلوات برام بفرست خیر ببینی الهی🥰
1546

آخی.. نه برو نه اذیت شو 

الانم آروم باش قربونت برم 

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙
8

دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیلی خجالت میکشم بخدا با رفتار خانوادم..

شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور ...

نرو عزیزم

بالاخره خونه ی خود آدم ی نون خشک گیر میاد 

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
شوهرم صدبار گفت رفتی شام بمون .ولی من دیدم مامانم خوابه خیال نداره شام درست کنه.انقد شکمم قار و قور ...

يعني خونه مادرتونم پا نميشين غذا بپزين؟

يا به مادرتون نميگين غذا بپز؟

من بودم ميگفتم شام نمبخورين؟ كه غذا نميپزين

1601

اخ داری منو تعریف میکنی.

همون لحظه که بابات گفت بمون بگو باشه شام میمونم.تعارفو بذار کنار.

خودت پاشو املت درست کن خونه بایاته ها

نداشتن.کلا ساعت ۸ تصمیم میگیرن شام بخورن.منم ک هرساعت باید ی چیزی بخاطر بچه بخورم.دخترم ی سالشه.ازوناس ک فقط شیر میخوره

دفعه بعد ک زنگ زد گفت بیا چی بگم؟اخه شوهرم انتظار داره شام بمونم.خیلی تعجب میکنه میگم شام نداشتن.خیل ...

رفتار مامانتون خیلی عجیبه ولی خوب کسی رو نمیشه تغییر داد پس هر وقت رفتی یکم وسیله بذار توکیفت ببر اونجا یه عذایی بذاریا سر راه خرید کن برو  میدونم این مدلی هم عجیبه اما خوب چاره چیه

طبق همه ی متون مقدس ما تبعیدشدگان به زمین هستیم و واضح که تبعیدی در تبعیدگاه رنج میکشه یکی کمتر و یکی بیشتر پس بیاید مهربون باشیم تا دوران تبعید درزمین  اسون تر بگذره 
اخ داری منو تعریف میکنی. همون لحظه که بابات گفت بمون بگو باشه شام میمونم.تعارفو بذار کنار.

والا من با پدرمادر خودمم رودربایسم

1547