2733
2734

برای چهار نفر هست.جوهام از قبل پخته شده.چقدر شیر بریزم‌چقدر خامه 

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

ب منم يادبدين

لايك

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اول پیاز و مرغ رو تفت میدم بعد بهش جو پرک اضافه میکنم آب میریزم بعد داخلش قارچ و هویج رنده شده میریزم بعد میزارم کامل بپزه مرغشو در میارم ریش میکنم میریزم توش بیست دیقه مونده بیاریش داخلش شیر و خامه میریدم و ده دقیقه اخر کمی داخلش جعفری خورد شده میریزم

2738

من شیر ی لیوان یا ی لیوان نصفی میریزم فرانسوی

خامه هم آخرش ک زیرشو خاموش کردم اضاف میکنم کم کم تا ب مزه دلخواهم برسه 

مقدار شیرم برای ی سوپ ۶  نفره اس 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
من شیر ی لیوان یا ی لیوان نصفی میریزم فرانسوی خامه هم آخرش ک زیرشو خاموش کردم اضاف میکنم کم کم تا ...

یه خامه ی کامل میریزی؟

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم
یه خامه ی کامل میریزی؟

نه از نصف خامه ی کم بیشتر 

کم کم بریز مزه کن همبزن مزه اش دستت میاد 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706