2737
2734
عنوان

ترک پدر و مادرم کار درستیه؟؟

816 بازدید | 23 پست

دوستان دیشب ازتون سوال پرسیدم ولی متاسفانه هیچ کس کمکم نکرد ،راجع به ترک خانواده خودمه ،احساس میکنم بدون رفت و آمد با خانوادم زندگی متاهلی خودم بهتره ، مادرم خیلی خبر چین و کلک نمیدونم شاید کاراش ناخواسته باشه ولی داره با این کاراش قلب و زندگیمو آتیش میزنه؟؟؟

تو رو خدا شما یه پیشنهاد بدید،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم اگر میتونی 

در حد کم و حداقلی باهاشون در ارتباط باش مثلا ماهی یه بار

حالا یا تماس یا سر زدن

عضو تاپیک مانکن های زیبا گروه قرمز وزن شروع ۹۵ 👀 هدف اول --» ۹۰ 👀 🔒هدف دوم --»۸۵ 🔒👀 هدف سوم--»۸۰👀🔒 هدف چهارم --» ۷۵🔒👍

رفت و آمد رو کمتر کن ولی قطع نکن چون از طرف شوهرت و خانوادش یه آدم تنها و بی کس و کار به حساب میای که پشتوانه نداره 

هر وقت سوالی پرسیدن سربسته جواب بده بحثو منحرف کن چیزای جانبی بگو سرشونو گرم کن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2738

مادرم خواهرمو و همسرش رو خیلی دوست داره روی پدرمم خیلی نفوذ داره دیروز برای اولین بار پدرم دو تا مشت محکم کوبید تو صورتم فقط به خاطر اینکه به رفتار و کارای مادر و خواهرم گله کردم

منم یکم شبیه شمام. مادر منم طرفدار خواهرمه. ما هم چند هفته پیش با خواهرم سر بچه هامون با هم بحث کردیم تو خونه مامانمینا. مامانم هم طبق معمول طرف اونو گرفت منم خیلی ناراحت شدم. کلا از بچگی با من خوب نبودش با من اونجوری حس کردم. خواهرم میگفت اصلا روزایی که اونا میرن من نباشم و برعکس که بچه ها با هم دعوا نکنن. اکثرا جمعه ها میرفتیم حالا نمیدونم این جمعه نرم یا چیکار کنم؟؟

منم یکم شبیه شمام. مادر منم طرفدار خواهرمه. ما هم چند هفته پیش با خواهرم سر بچه هامون با هم بحث کردی ...

زندگی من دقیقا مثل شماست من حتی توی ازدواجم هم خودم نظر ندادم مادرم گفت پسر خوبیه برو ازدواج کن والسلام منم گفتم چشم حالا احساس میکنم از اینکه ازدواج موفقی داشتم خواهرمو و مادر و شوهر خواهرم ناراضین

2706