2726
عنوان

چطوری شوهرمو سورپرایز کنم؟

341 بازدید | 35 پست

میخام یه گوشی بهش بدم. الانم میاد دنبالم باهم بریم خونه. میخاستم کیک بپزم و... اما الان نمیشه. چیکار کنم؟ 

ان شالله همگی موقع مرگ ارامش داشته باشیم. و با روح شاد بریم اون دنیا🥰😍

ب چ مناسبتی

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

ب چ مناسبت؟

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با ی شورت قرمز سوپرایزش کن گوشیم واسه خودت 😐😐😐😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

کادو کن بزار ی جای از خونه که هگسرتون زیادمیره بگو ی سوپرایزدارم بگرد پیداکن .بعد ی ۵دقیقه راهنمایی اول بگو جایی ازخونه ک زیاد خودت میری

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

میخاس گوشی بخره هی جورنمیشد و... امروز هی میگف کی برم بخرم و. من خریدم. چطوری بهش بدم؟ کارتش دست من بود. من جلوتر خریدم براش

ان شالله همگی موقع مرگ ارامش داشته باشیم. و با روح شاد بریم اون دنیا🥰😍

تو راه بهش بگو هوس کیک کردم بگیر بریم خونه بخوریم رفتی خونه سریع برو تو اتاق خواب کیک بزار با گوشی همون جا سورپرایز کن تو اتاق😍😂😂😂

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2706