2737
2734
عنوان

چند وقت یبار

813 بازدید | 68 پست

1.چن وقت یبار ابرو و صورتتونو اصلاح میکنید؟2حمام چی؟3بعدرابطه فوری میریدحمام؟4ساعت چند میخابید؟چند بیدار میشید؟در طول روز چه کار هایی میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٢.٣ هفته يبار براي ابروهام ميرم ارايشگاه

يه روز درميون ميرم حموم ساعت ٦ صبح بيدار ميشم ميرم اداره

بقيشم سوال شخصيه جواب نميدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

واقعا برات مهمه اطلاع شخصی دیگران  یا سرگرمی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ارایشگاه اصلا نمیرم خودم تو خونه هفته ای یبار ابروهامو مرتب میکنم ۲ هروقت حوصلم بیاد میرم حموم الان که زمستونه هفته ای ۲یا ۳بار تابستونا هرروز ساعت ۲شب میخابم ۱۱ ۱۲ ظهر بیدار میشم

2738

اصلاح ابرو وصورت خودم انجام میدم حوصله آرایشگاه ندارم.بعد رابطه همون لحظه میرم حمام.حمام معمولا ی روز درمیون.خواب۱۲بیداری نزدیک۱۰..ماشالله چقدسوال داشتی

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....

ابروهام هرهفته.صورتم هر دوهفته..دو روز یه بار میرم حموم.ساعت خوابم بستگی به خواب پسرم بستگی داره بین۱۱تا۱..ساعت ۷یا۸ صبح بیدارمیشم.درطول روز کارهای خونه رو انجام میدم

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان

اصلاح و ابرو خودم همیشه تو خونه 

امروز بعد چند ماه میخواستم برم ارایشگاه تو ساختمونون زن و شوهر دعوا گرفتن داد میزنن استرس گرفتم نرفتم دیگ😫

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜

ابروهام هر وقت دراومد بعد حموم هم مونده مثلا تابستون تند تند میرفتم یا اگه واجب باشه هر روز میرم شب چون دیر میخوابم صبح ۱۱ اینا بیدار میشم یکم با گوشی بازی میکنم کارامو میکنم میرم پایین خونه مادرشوهرم بعد موقعی که شوهرم میاد از سرکار میرم خونمون اگه شام خونه خودمون باشیم شام میپزم و اینا اگه پایین باشیم نثل امروز ۶ اینا میرم دوباره پایین

2706