2737
2734

مربوط ب یکی از عزیزانم ن خودم

خانم اومده پشت در کلید بندازه صدای همسرمو میشنوه ک داشته حرف میزده قربون صدقه می‌رفته و در مورد مورد روابط جنسیشون میگفتن

الان خانوم دوبچه داره ک هردو دبستانی هستن

تو خونه ک اومده با شوهرش دعوا میشه و میگه اگه ب کسی بگی میکشمت

خانوم ن شغل داره ن تحصیلات دانشگاهی پولیم نداره خانواده هم حمایت نمیکنن

میشه بخاطر خدا راهنمایی کنید فقط ب من زنگ میزنه با گریه

دلم خون شد بخدا

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه سخت نمیتونم اظهار نظر کنم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728

هیچی بشینه خفتو تحمل کنه من.موندم چراهمه کسایی که بهشون خیانت میشه هیچکسوندارن پشتوانه ندارن هیچ چی ندارن طلاقم.نمیخوان بگیرن پس کمک.چی میخوان.

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
2738

چه بد...دلم صدتيکه میشه وقتی میبینم یا می شنوم که خانمها هيچ حامی ندارند و مردهای پست فطرت به همین راحتی ازشون سوء استفاده میکنند.یعنی واقعا اگه با خانواده خودش درميون بذاره کسی حمایتش نمی کنه?!

با اين شرايط كاش به روي شوهوش نميورد

اره دقیقا ولی اون لحظه نتونسته حالا شوهرش میگه حالا ک فهمیدی نمیخامت برو با بچه هات

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
چه بد...دلم صدتيکه میشه وقتی میبینم یا می شنوم که خانمها هيچ حامی ندارند و مردهای پست فطرت به همین ر ...

ن چون خیلی اوایل بهش گفتن جدا شو ولی گوش نکرد 

2706