2733
2734
عنوان

دو هفتس که غذا نخوردم😰😰😰😰😰

445 بازدید | 26 پست

پس کی این ویار لعنتی تموم میشه...توروخدا اگه راه حلی دارید بگید ک دیگه جوونی نمونده برام دارم میمیرم .....توروخدا یه صلوات بفرستید حالم خوب شه للتماستون میکنم

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت درست نکن بگو مادرت درست کنه میلت ب چیه همونو بخور من عاشق عدس پلو شده بودم😄نگران نباش عزیزم میگذره

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2728
عزیزم بارداری یعنی همین 

خانوم دكتر؟؟؟؟

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738

درست میشه غصه نخور 

منم ماهای اول فقط نون پنیر گوجه میخوردم  و تا آخر بارداریم لب ب گوشت و مرغ نزدم 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
خودت درست نکن بگو مادرت درست کنه میلت ب چیه همونو بخور من عاشق عدس پلو شده بودم😄نگران نباش عزیزم می ...

خودم هیچ کاری نمیکنم کسی کارامومیگنه

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

رب به درست کن با عسل‌ هر صبح و شب یه چوب بستنی بزن بهش بخور اینو دکتر به من گفت

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
وات دِ فاز؟؟؟؟

خانوم دكتري؟؟؟؟؟

نيستي؟

اخه پروفت شبيه ي خانوم دكترِ😂قبلا باهم جنگيديم

خواستم حلاليت بطلبم شايد اخرين روزايي باشه ك ميام سايت

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

درکت میکنم استارتر منم تا یکی دو هفته پیش بمدت یک ماه و نیم چنان حالم بد بود هر روز زیر سرم بود الان بهتر شدم اما خب بازم خوبه خوب نیستم که منم همش اینجا تاپیک میزدم راهنمایی میخواستم هیچ قرصی هم تاثیر نداشت روم فقط باید تحمل کرد برات صلوات فرستادم انشالله که زودتر خوب بشی عزیزم

2706