2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی جای خوبیه....خواهرم یه مدت کوتاه اونجا بود الان رفتن آمریکا

من کانادا امریکا رو میپسندم واسه زندگی ولی شوهرم میگه سوئد هزینه هاش کمتره ولی مشکل من اینه ک اقامت سخت میدن

والا منم میخواستم بپرسم این سوال رو که اگه ایران نمیشه پیشرفت کرد برم اونجا ولی تاپیک ام رو تعطیل کردن 

ولی منم خیلی تعریف اونجا رو شنیدم انشالله بشه بری ❤

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

وقتی میبینم  همه  دارن  از ایران  میرم  حس بدی  دارم   چون میدونم  مجبورن 😔  اخه  ادم  از مگه  میتونه  از وطنش  به این  راحتی  دل ببره.....انشالله ایران  دوباره  اباد  بشه  و مردمانش  شاد آمین

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
والا منم میخواستم بپرسم این سوال رو که اگه ایران نمیشه پیشرفت کرد برم اونجا ولی تاپیک ام رو تعطیل کر ...

ببین من با وکیلم صحبت کردم گفت مرز خوشبختی و بدبختی توی سوئد یه شغله اگه بیکار باشی بدبختی اگه کار گیرت بیاد ( کار سفید ک بیمه شی) هر چقدرم بخوری بازم اونقدری میمونه ک باهاش عشق و حال کنی

من کانادا امریکا رو میپسندم واسه زندگی ولی شوهرم میگه سوئد هزینه هاش کمتره ولی مشکل من اینه ک اقامت ...

نمیدونم شاید سخت باشه خواهرمنکه راحت رفتن ... ولی می ارزه دوستم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

عشقم چندسال اونجا بود ولی آب و هواشو خوشش نیومد رفت فرانسه

آب و هواش خیلی سرده زمستونها خیلی سرد تابستونها خیلی گرم

یه مدت از سال هست که شبهاش خیلی طولانیه و روزها به شدت کوتاه 

زبانش ولی راحته سخت نیست یادگرفتنش

از نظر تمیزی و قانون و پیشرفته بودن ولی خیلی خوبه

اگه آب و هواش بهت بسازه خوبه

وقتی میبینم  همه  دارن  از ایران  میرم  حس بدی  دارم   چون میدونم ...

من کم اوردم واقعا خودم ب درک دلم نمیخواد تو این کشور ک سیر عقب گرد فرهنگی داره دخترم بزرگ شه هر روز استرس حجاب و چند همسری قوانین تبعیض امیز جدید ضد زن واقعا تحملش سخته

نمیدونم شاید سخت باشه خواهرمنکه راحت رفتن ... ولی می ارزه دوستم 

همون شوهرم هم میگه ما ک اینجا داریم جون میکنیم و چیزی نمیمونه حداقل بریم اونجا 

تازه شوهر من تخصصهای بدرد بخودی داره ک تو ایران فقط پارتی بازی باعث شده نتونه خیلی ب جایی برسه

من کم اوردم واقعا خودم ب درک دلم نمیخواد تو این کشور ک سیر عقب گرد فرهنگی داره دخترم بزرگ شه هر روز ...

ماهم  همش  عذاب  میکشیم  ولی  ناچاریم  تحمل کنیم   خدا به  دادما برسه گرونی  ازهمه بدتره   بیکاری  فقر و......انشالله  هرجا رفتی  موفق  و سلامت  باشید 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
2706