2703
2553
عنوان

اگه روز زایمان شوهر نباشه...؟ کسایی که حقوق خوندن هم لطفا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 34 پست
آهان پس باید برم از بیمارستان بپرسم گویا شل کن سفت کن بیمارستانها با هم فرق داره

من باشم نمیرم بپرسم چون حساس میشن همینجوری میرم موقع زایمانم حالا مثلا شوهر نباشه میخوان چکار کنن، اصلا چرا باید یه نفر دیگه برا یه ادم عاقل و بالغ تصمیم بگیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا یعنی کسی نباشه رضایت بده زایمانت نمیکنن ؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 واسه زایمان هم خودمون نمیت ...

اره بابا دیشب داشتم ب شوهرم میگفتم چ وضعشه ما بدبختی میکشیم مشکلات بارداری هم ما میکشیم درد زایمانم مال ماست اختیار هیجی نداریم

2720
وااا یعنی کسی نباشه رضایت بده زایمانت نمیکنن ؟؟؟😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 واسه زایمان هم خودمون نمیت ...

فکر کن برا طبیعی هم رضایت بخوان

یکی وایسه نزاره بچه بیاد بیرون😂

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
اینهمه خانوم هستن اصلا شوهر ندارن یا به هر دلیلی شوهرشون نیست وقت زایمان مگه چجوری زایمان کردن

والله منم نمیدونم دیروز دوستم گفت ک واس زایمان رضایت شوهرشو خواستن چ بگم

من باشم نمیرم بورسم چون حساس میشن همینجوری میرم موقع زایمانم حالا مثلا شوهر نباشه میخوان چکار کنن، ا ...

چون بعضی مردها دوست ندارن خانومشون سزارین شن رضایت میگیرن که بعدش دردسر نشه

2714
فکر کن برا طبیعی هم رضایت بخوان یکی وایسه نزاره بچه بیاد بیرون😂

بعید نیست یکم دیگه این قانون رو هم بذارن

واقعا مضحکه 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
بعید نیست یکم دیگه این قانون رو هم بذارن واقعا مضحکه 

چجوری آخه میخوان درشو گل بگیرن😂

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
میدوزنش😂😉

زود نی نی بیاریم تا این قانون تصویب نشده😆

2706