1542
1480

کمک کنید خیلی حرصم درومده خیلی پرو شده جدیدا خیلی بم توهین میکنه دلم میخواد یه جواب خفن بهش بدم تا هرموقع اسم عشقم اومد دهنش بترسه از حرفی که میزنه

😕😕😕😕

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫

بگو چشات زشت میبینه😁😁

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامت روانتون ارزش قائل شید و هر مسئله ای رو اینجا مطرح نکنید، ممکنه حالتون بدتر شه!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

بگو چشای زشتت زشت میبینه😊

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه شرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه" آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت..."💔                                                           خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بگو از عشق تو که بهتر و قشنگتره

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
1432
1403

بگو میخوام زشت باشه کسی جز من نگاهش نکنه 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1578