1600
1605
عنوان

استادمون خیلیییییی زبون بازه

190 بازدید | 21 پست

اون روز سر کلاس بودیم استاد زبانمون (خانومه) با یکی از اقوامش داشت حرف میزد انقد عزیزم و خانوم گل و دورت بگردمو اینا گفت آخرش حالت تهوع گرفتم من‌‌‌...خودمم تو تلفن عزیزم و اینا میگم ولی فوق فوقش دوبار...شما خوشتون میاد؟  

تو انتهای تمام افکار منی😻

نه دیگ اعراقه اون حالایباردوبارعب نداره

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"

حالاتوواقعیت میخوادسربه تن طرف نباشه ها...

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522
1432
آخرشم هی میگفت عزیزمی شما قربون چشمات و اینا...بدم میاد از آدمای دو رو    

منم😕😕

داریم تبادل نظر میکنیم نرفتم بزنم لهش کنم ک میگی ب تو چ    

گوش دادن به تلفن دیگران خیلی کار زشتیه   

ضمن اینکه شاید اون سمت مقابل رو دوست داره و برای همین اینطور قربون صدقه ش میره . به نظرم معلمتون بهتره با وجود شاگردهای فضولی مثل شما بره بیرون از کلاس حرف بزنه   

[QUOTE=115250690]گوش دادن به تلفن دیگران خیلی کار زشتیه     ضمن اینکه شاید اون سمت مقابل رو دوست داره ...[/QUOT.. خودش اومده وایساده ی متری ما داره حرف میزنه گوشامو بگیرم نشنوم؟ تجربه ثابت کرده اینایی ک یهو فاز روشن فکری میگیرن از همه بدترن ....

تو انتهای تمام افکار منی😻
1523
[QUOTE=115250690]گوش دادن به تلفن دیگران خیلی کار زشتیه     ضمن اینکه شاید اون سمت مقابل ر ...

خوب وایسه , تو چرا گوش میدی ؟ تو با بغل دستیت مشغول حرف شو یا بشین کتابت رو بخون , چرا زوم کردی رو صحبت های معلمت ؟ فضولی ؟

حالا اگرهم به طور اتفاقی شنیدی دیگه چرا میای در موردش اظهار نظر میکنی !؟ عجب آدمای فضولی پیدا میشن ها ! مردم دیگه جرات حرف زدن با تلفن رو هم ندارن   

[QUOTE=115250690]گوش دادن به تلفن دیگران خیلی کار زشتیه     ضمن اینکه شاید اون سمت مقابل ر ...

کلا شما عادت به قضاوت دارین احتمالا خوبی ندیدین وخوبی نکردین...ادمایی که خودشون درو هستن قدرت درک وباور خوبی. محبت. ارامش فکر وروشن فکری دیگران ندارن....

الان حس مریم مقدس بودن داری؟    

برو یکم بزرگ شو ! مگر کلاس درس هم نی نی سایته که میخوای به این موضوعات خاله زنکی توجه کنی ؟!

دیگه به تلفن مردم هم کار دارید ؟! واقعا که ! از دست آدم هایی مثله شما حتی نمیتونیم با خیال راحت با تلفن حرف بزنیم ! 

تو توی تلفن هرجوری که دوست داری حرف بزن به مدل حرف زدن مردم هم کاری نداشته باش و فضولی نکن !   

برو یکم بزرگ شو ! مگر کلاس درس هم نی نی سایته که میخوای به این موضوعات خاله زنکی توجه کنی ؟! دیگ ...

عزیزم حالا دوستمون یه تاپیک زدن یکم تند برخورد کردی،هرکس یه جوره و نظرات متفاوته😘

1578