1542
1480
عنوان

بنظرتون تاکی عمل بینی؟

55 بازدید | 7 پست

عمل بینی تاکی توایران ادامه داره؟؟؟؟میشه یه روزم این عمل توایران ازمد بیفته؟یک درصداگه بخاهیم ب مرگ فکرکنیم همه اینکارا بیهوده میشه ولی چرافکرنمیکنیم یه روزی میشه دماغ بدون عمل مدبشه،

عمل کاملا سلیقه ایه

اگه ب مرگه ک نباید زندگی کنیم چون زندگی بیهودس

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗

عزیزم مرگ که صد در صد هس پس میفرمایید لباس خوب نپوشیم چون قراره بمیریم؟

اونجوری که خودمون دوس داریم این دو روز زندگی نکنیم

چون تهش میمیریم؟

آدمِ اَمنِ زندگیِ آدم‌ها باشیم.

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

وقتی که من عمل بینی انجام بدم

یعنی هیچ‌وقت. ..

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

خب همه زیباتر شدن دوست دارن اگه با عمل ایراد برطرف شه و باعث زیباترشدن بشه ادمم از خودش راضیتر میشه بنظرمن اشکالی نداره.مرگم ربطی نداره بخوای اینجوری فکرکنی پس هیچ کاری نباید انجام بدی چون قراره یروز قراره بمیری مثلا باشگاه نری هیکلت قشنگ و روفرم باشه چون یروز میمیری

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺