2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله قطعا 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2720
4 ماه کم نیست؟ 

نه اصلا 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

باید امتحان کنی اما اینو میدونم که قطعا اگر نخونی رتبه خوبی نمیاری

موفق باشی 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

تجربه من میگه هرچی بذاری دیرتر بخونی موفق تری 

مطالب قشنگ تو ذهنت میمونه 

بقیه باید دوره کنن یا از نفس افتادن و ناامید و خسته اند

2714
تجربه من میگه هرچی بذاری دیرتر بخونی موفق تری  مطالب قشنگ تو ذهنت میمونه  بقیه باید دوره ...

تلاشمو میکنم دقیقا 4 ماه زمان دارم 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
اره میتونی فقط باید گوشیتو بزاری توکمد درشو قفل کنی کلیدشم بدی دست کسی بکوب بخونی

واقعا بزارم کنار؟ خیلی سخته میشه یکم نصیحتم کنی 

بیشتر وقتمو همین میگیره 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
واقعا بزارم کنار؟ خیلی سخته میشه یکم نصیحتم کنی  بیشتر وقتمو همین میگیره

ببخشید میتونم شما رو درخواست دوستی بدم ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2706