1600
1480

بله قطعا 

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

4 ماه کم نیست؟ 

نه اصلا 

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️
1546

تجربه من میگه هرچی بذاری دیرتر بخونی موفق تری 

مطالب قشنگ تو ذهنت میمونه 

بقیه باید دوره کنن یا از نفس افتادن و ناامید و خسته اند

8
تجربه من میگه هرچی بذاری دیرتر بخونی موفق تری  مطالب قشنگ تو ذهنت میمونه  بقیه باید دوره ...

تلاشمو میکنم دقیقا 4 ماه زمان دارم 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
اره میتونی فقط باید گوشیتو بزاری توکمد درشو قفل کنی کلیدشم بدی دست کسی بکوب بخونی

واقعا بزارم کنار؟ خیلی سخته میشه یکم نصیحتم کنی 

بیشتر وقتمو همین میگیره 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 
واقعا بزارم کنار؟ خیلی سخته میشه یکم نصیحتم کنی  بیشتر وقتمو همین میگیره

ببخشید میتونم شما رو درخواست دوستی بدم ؟ 

هر وقت حسادت کردی یه ماشاءالله بگو جای دوری نمیره 😔 . من به عنوان کسی که تقدیرم پر از چشم زخم ادم های حسوده هرگز اون دو نفر رو نمی بخشم . پس بترس از فردای قیامت که لنگ بخشش یک بیگناه باشی ⭕ 
1563
بله عزیزم 

براي روانشناسی عمومی چی میخونی ؟ 

هر وقت حسادت کردی یه ماشاءالله بگو جای دوری نمیره 😔 . من به عنوان کسی که تقدیرم پر از چشم زخم ادم های حسوده هرگز اون دو نفر رو نمی بخشم . پس بترس از فردای قیامت که لنگ بخشش یک بیگناه باشی ⭕ 
تلاشمو میکنم دقیقا 4 ماه زمان دارم 

بدون استرس برو جلو 

توکل کن

1578