2737
2734
عنوان

حاملگی در زمان شیردهی

331 بازدید | 58 پست

بچه ها پسرم ی سالش امروز بی بی انداختم خط کمرنگ افتادم رفتم ازمایش خون دادم چند ساعت دیگ جوابش میاد ی هفتست حال تهوع دارم الان چند روز استفراغم دارم چیزی نمیتونم بخورم  همش فک میکردم ویروس ولی بی بی هط کمرنگ افتاد هنوزم زمان پریودم نیومده توروخدا دعا کنید حامله نباشم من خودمو میکشم بچم گناه داره ما با ک....م جلوگیری میکردیم اخه مگ میشه با وجود جلوگیری حامله بشم دارم دیونه میشم توروخدا دعا کنید بچم گناه داره

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناراحت نباش دوستم هرچی خدابخواد همون میشه خدانخواد یه برگی از درخت نمی افته خودتو و زندگی تو بسپار د ...

من طاقت ندارم از خونوادم دورم تنها ی بچه یک ساله.   ای خدا دعاکن فقط نباش

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

حالا یکی از فامیلامون بچش نه ماهشه و الان تازه حاملس 😐

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
چقدر استرس داری آروم باش اتفاقی نیفتاده

نمیخوام بخدا پدرمو در اورده همین.....راهم دور کسیو ندارم کمکم باشه 

حالا یکی از فامیلامون بچش نه ماهشه و الان تازه حاملس 😐

وای نگو فقط دعا میکنم انفولانزا گرفته باشم ویروس باشه 😭😭😭😭😭😭😭❤

2738
دختره یا پسر بچه خودت؟؟

پسر

نمیخوام بخدا پدرمو در اورده همین.....راهم دور کسیو ندارم کمکم باشه 

ناشکری نکن عزیزم بسپار به خدا انشاالله که نیستی اولش بعدم اگرم بودی هدیه خداست بابتش نماز شکر باید بخونی دوستم توی این اوضاع نازایی 

ناشکری نکن عزیزم بسپار به خدا انشاالله که نیستی اولش بعدم اگرم بودی هدیه خداست بابتش نماز شکر باید ب ...

داغونم بخدا داغون....دلم میخواد بشینم زار بزنم

یکی از فامیلامون بچی که ده ماهو نیمش شد دومی دنیا اومد.ینی سر چهل روز بچش حامله شده😕

چ طاقتی دارن 

پسر

خداحفظش کنه برات عزیزم دوست منکه شش ماهش بود پسرش ناخواسته باردار شد الان سو و چهارساله هستن بقیه دوستان از تنهایی بچه هاشون می نالن و آویزون بودن به مادرا اون حالشو میبره میگه اصلا طرفم نمیان انقدر که باهم سرگرم هستن بچه هاش 

2706