2737
2734
عنوان

دلم میسوزه واس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی فکرش جای دیگس جداشو به نظرم 

همش قسم میخوره ک بش فک نمیکنه البته فک کنم دخترهوهم ازدواج کرده ولی من سختمه پیش خودم میگم هنه اون وقتایی ک پیشم بود ب اون فک میکرده ینی

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
2731
نمیتونم اخه من قبلن ی بار دیگ‌نامزد داشتم ولی عقد نبودیم من بخام اطرافیانم اجازه نمیدن چون فک میکنن ...

😒همون اطرافیان ضمانت خوشبختیتو میکنن؟دوست گلم عزیزم نامزدی مال شناخته ن مال انتخاب یقین ک بنظرم زندگیتو خراب نکن 

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

صد بار نامزدم بودی حس کردی به دردت نمی خوره باید جدا شی نامزد میشن که بشناسن همو قبل اینکه ازدواج کنن .امان از اینکه به خاطر حرف مردم از چاله بیوفتی تو چاه  

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 
2738
متولد 79 هستی آخه سنی نداری که چرا اینقدر دم از اجبار میزنی والا اینجور که میگی تمومش کنی بهتره&nbs ...

بخدا خستم انقد شور و هیجان داشتم قبل این ازدواج انقد دختر شادی بودم الان همیشه گریم میگیره 

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
من قبلن نامزد داشتم واقعا اینم بهم بزنم خیلی سخته واس خانوادم و حرف مردمم ک میدونید چطوره

یک درصد هم به حرف بقیه فکر نکن ... ببین این اولشه... 

کم کم که پیش بری و اون شور و هیجان و تازگی از دست بره باور کن هم حس همسرت و هم حس خودت از این بدتر میشه.... 

داغون میشی.... 

اصلا ادامه نده ... 

من قبلن نامزد داشتم واقعا اینم بهم بزنم خیلی سخته واس خانوادم و حرف مردمم ک میدونید چطوره

به خانواده ات توضيح بده عزيز من 

فردا روز خداي نكرده وارد زندگي بشي و برگردي خوبه؟! 

مردم ولشون كن مهم نباشن برات

مهم اينده و خوشبختي خودته

دهن مردم هميشه براي حرف زدن بازه

يك دختر دارم شاه نداره  
2706