2703
2553

ی رمان خون اشامی هست سه جلده مدیسون سانچز جالبه معماییه

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤

تنها رمان ترسناکی ک خوندم پنجمین نفر بود اونم فک کنم ۳ سال پیش رمان روهان (روحان)هم خوندم 

داشتم سکته میکردم و توهم میزدم همش دیییییگههههه نخوندم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی رمان خون اشامی هست سه جلده مدیسون سانچز جالبه معماییه

مرسی  عزیزم.تعریفشو شنیدما ولی  یکمشو خوندم حس کردم خیلی جالب نیست دیگه ادامه ندادم بازم اگر  کتاب دیگه ای میشناسی بگو لدفا 

2456
تنها رمان ترسناکی ک خوندم پنجمین نفر بود اونم فک کنم ۳ سال پیش رمان روهان (روحان)هم خوندم  داش ...

مرسی که کمکم کردی منم میخونم حتما هر دوشون رو.منم تازگیا علاقه پیدا کردم به رمان ترسناک.چون دیگه از این عاشقانه های خسته شدم .

منم اولاش چند تا خوندم ترسیدم ولی دیگه ترسم ریخته 

مرسی  عزیزم.تعریفشو شنیدما ولی  یکمشو خوندم حس کردم خیلی جالب نیست دیگه ادامه ندادم بازم ا ...

نه خیلی قشنگه بازم یادم افتاد بهت می گم

ای یادگار کودکیم ای آسمون سادگیم🖤ای خاطرات اولین و آخرین دلدادگیم🖤ای عشق اولی برام دعا کن از فکرت درام🖤از اون امیدو آرزو مونده یه قلب پیر برام🖤
2714
منم سه تا جلدش و خوندم خيلى خوب بود 

اره عالی بود