1600
1605

ی رمان خون اشامی هست سه جلده مدیسون سانچز جالبه معماییه

روبه روی من کسیه که دلش با منه و تمام زندگیش منم رو به روت کسیه که توی وجودش میگردی دنبال عطر تنم ولی هیچکی مثل من برات نمیشه رفتم از کنار تو واسه همیشه صورتش اندازه ی تو ماه نیست اما قلبش مثل تو سیاه نیست دور من هیچکی به سادگیش نیست غیر من هیچکی تو زندگیش نیست دیدن دوبارت آرزوم شده ، اما هرچی بود دیگه تموم شده   

تنها رمان ترسناکی ک خوندم پنجمین نفر بود اونم فک کنم ۳ سال پیش رمان روهان (روحان)هم خوندم 

داشتم سکته میکردم و توهم میزدم همش دیییییگههههه نخوندم

یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                                ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ی رمان خون اشامی هست سه جلده مدیسون سانچز جالبه معماییه

مرسی  عزیزم.تعریفشو شنیدما ولی  یکمشو خوندم حس کردم خیلی جالب نیست دیگه ادامه ندادم بازم اگر  کتاب دیگه ای میشناسی بگو لدفا 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

تنها رمان ترسناکی ک خوندم پنجمین نفر بود اونم فک کنم ۳ سال پیش رمان روهان (روحان)هم خوندم  داش ...

مرسی که کمکم کردی منم میخونم حتما هر دوشون رو.منم تازگیا علاقه پیدا کردم به رمان ترسناک.چون دیگه از این عاشقانه های خسته شدم .

منم اولاش چند تا خوندم ترسیدم ولی دیگه ترسم ریخته 

1522
مرسی  عزیزم.تعریفشو شنیدما ولی  یکمشو خوندم حس کردم خیلی جالب نیست دیگه ادامه ندادم بازم ا ...

نه خیلی قشنگه بازم یادم افتاد بهت می گم

روبه روی من کسیه که دلش با منه و تمام زندگیش منم رو به روت کسیه که توی وجودش میگردی دنبال عطر تنم ولی هیچکی مثل من برات نمیشه رفتم از کنار تو واسه همیشه صورتش اندازه ی تو ماه نیست اما قلبش مثل تو سیاه نیست دور من هیچکی به سادگیش نیست غیر من هیچکی تو زندگیش نیست دیدن دوبارت آرزوم شده ، اما هرچی بود دیگه تموم شده   
منم سه تا جلدش و خوندم خيلى خوب بود 

اره عالی بود

1615